Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon (/Temat-Rozwiazane-LOCKERZ-nie-wyswietla-punktow-i-niereaguje-gdy-przycisne-przycisk-cooming-soon-55)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon - Kleszczman - 14-11-2009 11:48

Zawsze może być tak że JAVA`y nie masz zainstalowanej na kompie, bo i tak czasem bywa Wink Sprawdź w panelu sterowania potem programy i funkcje(dla visty) i looknij czy gdzieś na liście jest java.
Jak nie masz to ściągnij jako wtyczkę w przeglądarce bądź wygoogluj Wink


RE: LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon - BeSTeK - 14-11-2009 11:54

Kleszczman, a co ma java do javaskryptu bo nie rozumiem xD Java akurat nie jest na lockerz potrzebna Smile

Jak już to może nie mieć FLASHA... Ale Javy? Po co Ci Java na lockerz?


RE: LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon - Magnus - 14-11-2009 12:04

ja zrobiłem konto na innym kompie i działa Big Grin 22PTZ mam


RE: LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon - Kleszczman - 14-11-2009 12:17

(14-11-2009 11:54)bestek napisał(a):  Kleszczman, a co ma java do javaskryptu bo nie rozumiem xD Java akurat nie jest na lockerz potrzebna Smile

Jak już to może nie mieć FLASHA... Ale Javy? Po co Ci Java na lockerz?

Uhhhh..... ja nie moge wczoraj popiłem i jeszcze chyba do końca kac nie wyleczony Tongue Dzięki za sprostowanie bestek Wink

Niestety chcemy czy nie jedyne co nam pozostaje to modlitwa że od grudnia Lockerz będzie działał w pełni jak trzeba Big Grin


RE: LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon - BeSTeK - 14-11-2009 12:21

Ależ nie ma za co tylko z Bananem troszeczkę się posprzeczałem z tego powodu xD


@Admin
zwracam honor masz +1 reputa odemnie =)



RE: LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon - @eryt$ - 14-11-2009 12:21

Mam zainstalowanego flasha i jave Smile Może inne pomysły ??


RE: LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon - BeSTeK - 14-11-2009 12:24

Już się pytałem czy sprawdzałeś na innym komputerze, ale jakoś nie odpowiedziałeś więc ponawiam pytanie Smile


RE: LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon - @eryt$ - 14-11-2009 12:26

Tak u siebie na kompie i na laptopie Smile


RE: LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon - Admin - 14-11-2009 12:31

no to mail do lockerz


RE: LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon - @eryt$ - 14-11-2009 12:35

Już wysłany Smile