Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CPMPROFIT.COM - Zamknięcie programu partnerskiego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: CPMPROFIT.COM - Zamknięcie programu partnerskiego (/Temat-CPMPROFIT-COM-Zamkniecie-programu-partnerskiego-54957)

Strony: 1 2


RE: CPMPROFIT.COM - Zamknięcie programu partnerskiego - michal4152 - 24-06-2012 09:42

(24-06-2012 07:29)Admin napisał(a):  w ciągu 3 ostatnich lat żadnych popupów nie było, a chyba nie mamy zamiaru rozmawiac o tym co działo się powyżej 5 lat temu ?Wink


Jak nie wierzysz udowodnię że były Huh






nawet nie którzy się pytali jak wystawiać te reklamy żeby więcej zarobić

forum.optymalizacja.com/lofiversion/index.php/t65923.html


Zatkało kakao? Tongue


RE: CPMPROFIT.COM - Zamknięcie programu partnerskiego - Admin - 24-06-2012 22:29

@up

nie zatkało gdyż mylisz się, popupy są niedostępne dla zwykłych wydawców, a film który dałeś nie wiem czemu ma służyć ? reflinkowi dla kamila?
Reklamy popup można uzyskać wyłącznie (i nie zawsze) jeśli posiada się duży ruch, wtedy trzeba osobiście skontaktować się z cpmprofit i liczyć na ich dobre serce.


RE: CPMPROFIT.COM - Zamknięcie programu partnerskiego - michal4152 - 25-06-2012 09:21

Nie po to żeby zareklamować jego reflinka czy jego film ale po to żeby udowodnić ci że były dostępne popup 2:04min widać stronę główną a po niżej treść że za ruch banery mają mniejszy od popup. I nie wciskaj mi kitu że nie były 4


RE: CPMPROFIT.COM - Zamknięcie programu partnerskiego - Admin - 26-06-2012 14:18

Nie wciskam zadnego kitu popupy nie sa i nigdy nie byly ogolnodostepne dla kazdego, odsylam do mojego poprzedniego postu. Przeczytaj dokladnie co jest napisane na materiale filmowym, w poprzednim poscie juz o tym pisalem - byla to oferta skierowana do osob posiadajacych duzy i interesujacy ruch.

Odsylam Cie do regulaminu cpmprofit ktory jasno ZAKAZUJE umieszczania ich reklam w popupach.
http://www.cpmprofit.com/index.php?menu=help


RE: CPMPROFIT.COM - Zamknięcie programu partnerskiego - tomazzi - 03-07-2012 23:41

w dniu wczorajszym otrzymałem wypłatę zleconą po zniesieniu minimum ( 30 czerwca)
czyli czekałem 3 dni Smile
co najdziwniejsze zleciłem dużą wypłatę 26 czerwca i jej jeszcze nie dostałem ...
rozumiałbym gdyby zrealizowali pierwsze wcześniej zleconą wypłatę a tutaj jest na odwrót
mam nadzieję, że jeszcze zobaczę swoje środki zlecone 26


RE: CPMPROFIT.COM - Zamknięcie programu partnerskiego - N55 - 04-07-2012 13:48

Mi też ta z 29 już przyszła.


RE: CPMPROFIT.COM - Zamknięcie programu partnerskiego - Admin - 04-07-2012 22:33

(03-07-2012 23:41)tomazzi napisał(a):  w dniu wczorajszym otrzymałem wypłatę zleconą po zniesieniu minimum ( 30 czerwca)
czyli czekałem 3 dni Smile
co najdziwniejsze zleciłem dużą wypłatę 26 czerwca i jej jeszcze nie dostałem ...
rozumiałbym gdyby zrealizowali pierwsze wcześniej zleconą wypłatę a tutaj jest na odwrót
mam nadzieję, że jeszcze zobaczę swoje środki zlecone 26

Cpmprofit zawsze późno wypłacało, sam dalej czekam na tą ostatiną wypłatę, przeważnie trwało to ok.2-3 tygodnie.


RE: CPMPROFIT.COM - Zamknięcie programu partnerskiego - surfer0700 - 04-07-2012 22:40

Ja czekałem równy tydzień. Miałem zebrane jakieś 30 parę złotych.