Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
nofuture - OSZUST - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: nofuture - OSZUST (/Temat-nofuture-OSZUST-54615)

Strony: 1 2 3


RE: nofuture - OSZUST - nitram - 12-06-2012 16:06

Póki co to nie otrzymałem żadnych pieniędzy ponieważ były wysłane z ING na Mbank i będą dopiero jutro prawdopodobnie.
A potwierdzenie przelewu dla mnie nie jest potwierdzeniem jak pieniądze będą zaksięgowane na moim koncie,
to wyślę pieniądze do rozekrr bo to jego pieniądze tak nofuture?
A jeśli dostałeś 30 $ na Payza to nie wiem od kogo ale to nie moje.


RE: nofuture - OSZUST - nofuture - 12-06-2012 16:07

(12-06-2012 16:03)rozekrr napisał(a):  Ja zrobiłem wszystko natychmiast a Ty posługujesz się nitranem, w związku z tym oszukałeś mnie bo nie oznajmiłeś Mi tego, a 30$ miałem mieć NATYCHMIAST, z tego co Ja wiem nitram Ci nie wpłacił pieniędzy bo go o to poprosiłem, więc co kręcisz tym razem?

Nie , wystarczy ,że potwierdziłby ,że kase otrzymał i wysyłał bym tobie $ .

Cytat: Completed Krzysztof Wlod
[email protected] Pending Acceptance $30.00 USD

$112.83 USD (primary)


RE: nofuture - OSZUST - rozekrr - 12-06-2012 16:09

Nitram więc wychodzi na to że numer bankowy na który wysłałem należność, dokładnie ten 77114020040000380274031810 należy do Ciebie a nie do niego? Nic już nie rozumiem z tego...


RE: nofuture - OSZUST - rozekrr - 12-06-2012 16:11

nofuture, potwierdź nitramowi że pieniądze są moje i ma wysłać 30$ na [email protected] bo on na to czeka, a dosłownie nie napisałeś tylko owijasz...


RE: nofuture - OSZUST - nofuture - 12-06-2012 16:12

(12-06-2012 16:06)nitram napisał(a):  Póki co to nie otrzymałem żadnych pieniędzy ponieważ były wysłane z ING na Mbank i będą dopiero jutro prawdopodobnie.
A potwierdzenie przelewu dla mnie nie jest potwierdzeniem jak pieniądze będą zaksięgowane na moim koncie,
to wyślę pieniądze do rozekrr bo to jego pieniądze tak nofuture?
A jeśli dostałeś 30 $ na Payza to nie wiem od kogo ale to nie moje.

Tak to są jego pieniądze , wiec wyślij jemu .
Chciałem mu szybciej przekazać ,ale nie spodziewałem się, że ten ,, użytkownik '' od razu zacznie wyzywać od oszustów ; wydawał się poważniejszy. Tyle ode mnie w tym temacie.
Jeżeli jakieś pytania PW.


RE: nofuture - OSZUST - rozekrr - 12-06-2012 17:09

//Post edytowany (zmiana treści).

Jutro sprawa wyjaśni się w 100%.


RE: nofuture - OSZUST - nofuture - 12-06-2012 18:31

(12-06-2012 16:11)rozekrr napisał(a):  nofuture, potwierdź nitramowi że pieniądze są moje i ma wysłać 30$ na [email protected]

potwierdzam


RE: nofuture - OSZUST - rozekrr - 13-06-2012 16:39

Sprawa z użytkownikiem nofuture została wyjaśniona. Pośredniczył on w transakcji pomiędzy mną a nitramem, nie wiem w jakim celu...

Moderatora proszę o usunięcie/zablokowanie tematu.

Pozdrawiam.


RE: nofuture - OSZUST - logitech1985 - 14-06-2012 14:31

rozekrr nie zmyślaj sam robiłem z nim pare razy transakcji po 100$ i nigdy nie oszukał.


RE: nofuture - OSZUST - x57vn - 14-06-2012 19:52

nofortune to moze i mi oddasz moje 120,5 na ktore mnie naciagnłeś ( wyłudziłeś) za konto super uploader na ezsite.pl i ani pieniedzy ani konta nie widze. Od czasu przelania pieniedzy na wskkazane przez Ciebie konto zero kontaktu nic. Nie wiem czemu administracja toleruje takich uzytkowników na tym portalu. Przestrzegam użytkowników przed robieniem interesów z tym użytkownikiem mogę smiało powiedzieć że jest to OSZUST!!!