Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jakie są poprawne pobrania ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Jakie są poprawne pobrania ? (/Temat-Jakie-sa-poprawne-pobrania-54245)

Strony: 1 2 3


RE: Jakie są poprawne pobrania ? - pulpet112 - 03-06-2012 16:08

wiem ze najlepiej by bylo do nich napisac ale po co skoro admin fc wie o tym doskonale.
Na odpowiedz od reklamodawcow bym musial nie wiem ile czekac i do tego pisac do wszystkich sieci z ktorych korzysta FC a tak odpowiedz admina pojawi sie pewnie niebawem....


RE: Jakie są poprawne pobrania ? - FireMedia - 03-06-2012 19:24

Subskrypcja sms jak najbardziej może być anulowana, ponieważ każdy kto wypełnia taką ofertę, wyłącza prenumeratę, w przeciwnym wypadku każda płatna oferta byłaby uznawana za fraud. Aby oferta była NA PEWNO prawidłowa musi być na niej odebrany przynajmniej JEDEN sms za 4zł(mniej więcej w przypadku Polski) 95% ofert wypełnianych na pustych starterach jest wykrywana jako fraud. Michał z chęcią dowiem się skąd masz takie mylne informacje Smile


RE: Jakie są poprawne pobrania ? - Skipi - 03-06-2012 20:10

"Na pustych starterach"
Jak to jest wykrywalne, trzeba korzystać z karty jakiś czas, czy trzeba mieć jakąś określoną kwotę na koncie ?
Bo nie wiem czy z prywatnej karty na której jest mniej niż 5 zł będzie dobrze zaliczać.


RE: Jakie są poprawne pobrania ? - Michał Bereszyński - 03-06-2012 20:19

(03-06-2012 19:24)FireCash.org napisał(a):  Subskrypcja sms jak najbardziej może być anulowana, ponieważ każdy kto wypełnia taką ofertę, wyłącza prenumeratę, w przeciwnym wypadku każda płatna oferta byłaby uznawana za fraud. Aby oferta była NA PEWNO prawidłowa musi być na niej odebrany przynajmniej JEDEN sms za 4zł(mniej więcej w przypadku Polski) 95% ofert wypełnianych na pustych starterach jest wykrywana jako fraud. Michał z chęcią dowiem się skąd masz takie mylne informacje Smile

Od Johna (dyrektor Security and Compliance) z CPALead Smile


RE: Jakie są poprawne pobrania ? - pulpet112 - 03-06-2012 20:21

aha czyli najogolniej rzecz biorąc, jeżeli chce zarabiac w Polsce, musze szukac wylacznie ludzi calkowicie nieogarnietych ktorzy nie wiedza ze podanie nr wiaze sie z płaceniem subskrypcji a co za tym idzie trzeba bedzie znosic potem narzekanie tych ludzi, ze naciagnelismy ich na pieniadze itp itd. A wybiegajac dalej w przyszlosc, osoby ktore kiedys pobierajac moj plik musialy zaplacic subskrypcje i nauczyly sie jednoczesnie jak pobrac plik nie tracac pieniedzy na koncie, pobierajac moj nowy plik, zaliczą dla mnie fraud lead.....

To nie ma najmniejszego sensu.......


RE: Jakie są poprawne pobrania ? - Michał Bereszyński - 03-06-2012 20:22

"Aby oferta była NA PEWNO prawidłowa musi być na niej odebrany przynajmniej JEDEN sms za 4zł(mniej więcej w przypadku Polski) "
W tym przypadku frauda chyba nie będzie bo reklamodawca coś zarobi na użytkowniku


RE: Jakie są poprawne pobrania ? - pulpet112 - 03-06-2012 20:31

(03-06-2012 20:22)Michał Bereszyński napisał(a):  "Aby oferta była NA PEWNO prawidłowa musi być na niej odebrany przynajmniej JEDEN sms za 4zł(mniej więcej w przypadku Polski) "
W tym przypadku frauda chyba nie będzie bo reklamodawca coś zarobi na użytkowniku

owszem tak jak napisal FC nie bedzie ale przeciez to nie ma sensu. Kto bedzie wydawal 4 zlote zeby sciagnac sobie........ no nie wiem co.....

I kwestia jest jeszcze taka ze ktos moze sam rozkminic jak anulowac te subskrypcje i pobierac pliki z anulacjami nawet nie wiedzac ze w ten sposob naraza na bana autora tego pliku... I tak moze robic kazdy..

Ja w tym zadnego sensu nie widze


RE: Jakie są poprawne pobrania ? - Michał Bereszyński - 03-06-2012 20:40

To już do reklamodawcy miej pretensje bo ani ja ani admin fc nic tu nie ma do gadania


RE: Jakie są poprawne pobrania ? - FireMedia - 03-06-2012 21:01

Każdy kto wyśle smsa najzwyczajniej w świecie, zanim znajdzie jak wyłączyć subskrypcje zdąży mu już przyjść płatny sms.


RE: Jakie są poprawne pobrania ? - pulpet112 - 03-06-2012 21:06

tak ale jak ktos juz kiedys pobieral plik i sciagnelo mu kase to przy nastepnym pobieraniu juz bedzie wiedzial jak sie zabezpieczyc nie??
Albo "najzwyczajniej w świecie" ma w nawyku czytanie regulaminu przed przystapieniem do dzialania....

I co wtedy?? To raczej oczywiste ze nikt nie znajdzie sensownego argumentu bo po prostu to jest bez sensu i nie ma argumentu ktory ta teze obali..

Chodz przyznam szczerze ze z niecierpliwoscia czekam...