Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wasz pierwszy dzień w lockerz. :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Wasz pierwszy dzień w lockerz. :) (/Temat-Wasz-pierwszy-dzien-w-lockerz-5411)

Strony: 1 2 3


RE: Wasz pierwszy dzień w lockerz. :) - shaggan - 18-04-2010 14:20

Ja się zarejestrowalem z jakiegoś tam forum ...w pierwszej chwili stwierdziłem że to pewnie jakiś scam i zrezygnowałem ...a po 2 miesiacach wrociłem zachęcony potwierdzeniami z restockow i filmikami z youtube ...i tak sie bawie do teraz Tongue ..żaluje tylko że nie zebrałem zlistera wcześniej ..


RE: Wasz pierwszy dzień w lockerz. :) - tarantula8290 - 18-04-2010 14:30

a ja przez pewien okres nie mialem co z czasem robic i szukalem na googlach i znalazlem lockerz, to wszedlem na stronke i sie zarejestrowalem dostalem od nich maila z zaproszeniem i jakos sie tak potoczylo i od jakiegos miesiaca jestem lokerzowiczem cel- ipod touch, jesli zas idzie o forum to na googlach szukalem odp na pewne nurtujace mnie pytania i najpierw zainstalowalem sobie pasek lockerz a potem siebie na forum i tak to juz jest


RE: Wasz pierwszy dzień w lockerz. :) - jasiu589 - 18-04-2010 14:32

Ja sie dowiedziałem od znajomego na skype powiedzial ze dostaje sie nagrody a jak nie wierze to moge sprawdzic na youtube wiec sprawdzilem i widze ze prawda to mowi mi ze wysle mi zapro. Wyslal zarejestrowalem sie i jestem na lockerz od marca Big Grin


RE: Wasz pierwszy dzień w lockerz. :) - ToMo - 18-04-2010 14:34

1 dzien na lockerz? 31 grudzien- dzien restocku sylwestrowego Tongue Kumpel dal mi zapro ja nie wierzyłem na poczatku ale looknalem na unboxingi i uwierzyłem Tongue Szukajac opinii o lockerz znalazlem w google to forum i tak od stycznia jestem z wami i nie zamierzam sie wyprowadzac Big Grin


RE: Wasz pierwszy dzień w lockerz. :) - wojtipek - 18-04-2010 14:57

Szczerze, to chyba na demotywatorach zobaczyłem coś o jakiejś stronce z nagrodami. Pod demotem był link do strony z zaproszeniami, ale stwierdziłem, że klikając w niego wspomogę spamera. Toteż wpisałem do google "Lockerz zaproszenia", włączyłem pięć przypadkowych stron i na każdej podałem maila. Zarejestrowałem się z pierwszego maila, który przyszedł. Na początku byłem trochę zagubiony, więc szukałem jak najwięcej informacji i znalazłem kilka for, m. in. to. Przez 2-3 tygodnie regularnie odwiedzałem każde, ale stwierdziłem, że to jest najlepsze i zastałem na dłużej Wink.


RE: Wasz pierwszy dzień w lockerz. :) - cinexik - 18-04-2010 15:35

kolezanka napisala mi, czy chce wygrac nagrody.
ja zadowolony, zarejestrowalem się.
w pewnym momencie nie moglem odtwarzac filmikow,
szukalem na forach, trafilem na to, wszystko bylo, odpowiedzi na wszystkie pytania, wiec zostalem tu do dzis, i mowia na mnie "adminie" xD
joke oczywiscie.. (akurat ogladam reklame McDonalda xD)


RE: Wasz pierwszy dzień w lockerz. :) - Gumowy - 18-04-2010 15:40

A ja gdzieś na forum spotkałem temat o Lockerz. Poszukałem i od jakiegoś gosta dostałem zapro. Później napisałem do kilku osób na gg ale nikt się nie zarejestrował. Później znalazłem to forum is ię zarejestrowałem i zacząłęm zbierać punkciki. Big Grin


RE: Wasz pierwszy dzień w lockerz. :) - WalkmaN - 22-04-2010 12:38

na się dowiedziałem o lockerz na youtube, jakoś znalazłem filmiki z unboxingami i od razu zaczelem czytać o tym. Wink


RE: Wasz pierwszy dzień w lockerz. :) - Rychu-Peja - 22-04-2010 13:42

Kumpel powiedział zebym sie zarejestrował Big Grin Nie wiedziałem co to, potem dowiedzialem sie ze chodzi o nagrody Big Grin Wiec juz zostalem Big Grin


RE: Wasz pierwszy dzień w lockerz. :) - krystian__ - 22-04-2010 13:42

mi info o lockerz obijalo się wiele razy o uszy ale tak naprawdę byłem przekonany że to jedna wielka ściema....w końcu mnie skusiło wygooglowałem zaproszenie i oto jestemBig Grin na początku było ciężko bo nie wiedziałem co się dzieje na stronce,gdzie co jest ale teraz to już z zamkniętymi oczami mógłbym "chodzić" po stronceSmile