Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Już po restocku wiosennym! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Już po restocku wiosennym! (/Temat-Juz-po-restocku-wiosennym-5277)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Juz po restocku wiosennym! - rafti - 16-04-2010 00:20

A ja teraz wzialem tapete Big Grin zobaczymy co z moimi fake kontami Big Grin
A ogolnie nie wiem jak to przegapilem, mialem ustawione odswiezanie co 10 sek i odswiezalo ale na stronie zmian nie bylo az recznie zrobilem odswiez i login wyskoczyl tylko ze nagrod juz nie bylo....
Mam nadzieje ze chociaz zalegalizuje mi sie konto Big Grin


RE: Juz po restocku wiosennym! - Tech - 16-04-2010 00:28

Co do mnie to to tak wyglądało - chodzę sobie po pokoju i mam iść spać, a tu nagle takie "piiippiiip" słyszę ze słuchawek, myślę sobie "co k*rwa?" coś się chyba zwaliło, odświeżam ptzplace a tu logowanie o_O. Niestety byłem tak zaskoczony, że nie zauważyłem, że mi logowania nie wypełnia i dopiero po chwili wpisałem. I czekam, czekam, bo się strona nie chce wczytać. W międzyczasie na SB oznajmiłem, że jest restock (nie, mogę się obejść bez błyskawicy Tongue).

Dalej było jeszcze gorzej, bo nie było w ogóle ipoda nano zielonego, dlatego też wyszukiwarka go nie znalazła, no a jak już potem zobaczyłem, że nie ma żadnych fajnych nagród to zrezygnowałem z walki o gry, koszulki itp.

No to czekamy na następny restock!

Lol, ale się rozpisałem xd


RE: Juz po restocku wiosennym! - Shooters123 - 16-04-2010 00:30

Dokładnie restock zaczął się 00:44 bo zamówienie mam z godziny 00:55 a na głównej było info ze restock jest od 11 minut.
No ale koszulkę zamówiłem Smile http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=5279


RE: Juz po restocku wiosennym! - kamilklw - 16-04-2010 00:31

ja polecam fuctionkeya może i wolniejszy ale zawsze lepsze to niż strata czasu na autofilla i GSa


RE: Juz po restocku wiosennym! - Aja - 16-04-2010 00:52

jesli malpka nie dzialala to nie ma czego zalowac bo i tak nie bylo szans zeby zdzrzyc cokolwiek zgarnacSmile


RE: Już po restocku wiosennym! - Tutti Frutti - 16-04-2010 03:58

Jak juz po jak ja jeszcze email-a nie dostalem ???!!! Lockerz mnie w chu** zrobil po calosci !!!


RE: Już po restocku wiosennym! - Gumowy - 16-04-2010 06:35

J.a P.i.e.r.d.o.l.e -.-

Dawno nie było o tej godzinie restocku i się poprostu nie spodziewałem Sad Moge sie pocieszyć tym, że na podkoniec kwietniowy będe miał PTZ na X360 Big Grin


RE: Już po restocku wiosennym! - Zythus - 16-04-2010 06:44

No wlasnie dawno nie bylo. Moze ja tez uzbieram tego kafla ptz na xklocka czy tam co jest za 2700..


RE: Już po restocku wiosennym! - Athemis - 16-04-2010 06:51

Ja także poluję coraz wyżej.
2213PTZ na dzisiaj, a trochę czasu jeszcze jest Smile


RE: Już po restocku wiosennym! - Szyna - 16-04-2010 07:08

Może i uzbieracie na to punkty, ale nie oszukujmy sie, na 90 % i tak tego nie zgarniecie Big Grin