Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wymiana pieniędzy zarabiam.com "U nitram'a" - wymiany wstrzymane - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Wymiana pieniędzy zarabiam.com "U nitram'a" - wymiany wstrzymane (/Temat-Wymiana-pieniedzy-zarabiam-com-U-nitram-a-wymiany-wstrzymane-52600)



RE: Kantor wymiany walut zarabiam.com "U nitram'a" - Scoobyx - 26-04-2012 08:28

A wymienił byś mi, ja tobie na MoneyBookers, a ty mi na bank ?


RE: Kantor wymiany walut zarabiam.com "U nitram'a" - kiko256 - 26-04-2012 08:36

Potrzebuję [80$] na [AP, ], za [ PP]

Po obliczeniu prowizji 5% muszę ci dopłacić 4 $ czyli wysyłam ci razem 84 $

Wysłałem z Paypal : [email protected]

Wyślij kasę na adres Alertpay : [email protected]


RE: Kantor wymiany walut zarabiam.com "U nitram'a" - nitram - 26-04-2012 08:57

Zarówno wymiany z serwisu LibertyReserve i z MoneyBookers będą wprowadzone w najbliższym czasie, jednak dokładnego terminu nie jestem w stanie podać, ale myślę że jakoś na początku maja.

ciamciaj, Scoobyx jakie kwoty na początek was interesują ?

kiko256 pieniądze zostały u mnie zaksięgowane, natomiast w związku z tym że pisałeś do mnie na gg o zmianę adresu do wysyłki jeszcze czekam z wpłatą. Potwierdź nowy adres albo jeśli nie będzie odzewu tutaj w temacie pieniądze wieczorem wysyłam na [email protected]


RE: Kantor wymiany walut zarabiam.com "U nitram'a" - Scoobyx - 26-04-2012 10:16

Mnie interesuje 37 zł


RE: Kantor wymiany walut zarabiam.com "U nitram'a" - Scoobyx - 26-04-2012 10:39

Potrzebuję [37 zł] na [BANK], za [MB]"


RE: Kantor wymiany walut zarabiam.com "U nitram'a" - kiko256 - 26-04-2012 10:41

Hej nitram , potwierdzam mój mail , [email protected] , taki sam jaki ci pisałem na prive pare minut temu , zebyś wiedział że to ja. i nie pisałem do ciebie na gg .


RE: Kantor wymiany walut zarabiam.com "U nitram'a" - nitram - 26-04-2012 10:41

Ok Scoobyx to wysyłaj na [email protected] kwotę 38,85zl i zaraz robię Tobie przelew.


RE: Kantor wymiany walut zarabiam.com "U nitram'a" - nitram - 26-04-2012 10:50

(26-04-2012 10:41)kiko256 napisał(a):  Hej nitram , potwierdzam mój mail , [email protected] , taki sam jaki ci pisałem na prive pare minut temu , zebyś wiedział że to ja. i nie pisałem do ciebie na gg .

Kasa poszła sprawdź jak ok to proszę o repucik i na przyszłość uważaj komu dajesz swój numer gg.


RE: Kantor wymiany walut zarabiam.com "U nitram'a" - kiko256 - 26-04-2012 10:54

Dzięki nitram za czujność !!!!!!!!!!!!!!! Kasa już jest na koncie zaksięgowana. Jesteś wielki !!!!!!


RE: Kantor wymiany walut zarabiam.com "U nitram'a" - nitram - 26-04-2012 11:17

Aktualizacja kwot do wymiany w pierwszym poście, w związku z nagłym zainteresowaniem środki na koncie AP zostały wyczerpane. Kwota która jeszcze została jest zarezerwowana dla xPietrek jeśli się nie zdecyduje do wieczora będzie dostępna dla innych użytkowników.
Doładowanie konta AP zostało już zlecone jednak może potrwać nawet do 4 dni, osobiście mam nadzieje że pieniądze będą już szybciej dostępne. O wszystkim będę na bieżąco informować.