Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Restock - wszystkie pytania! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Restock - wszystkie pytania! (/Temat-Rozwiazane-Restock-wszystkie-pytania-5164)

Strony: 1 2


RE: Restock - wszystkie pytania! - ziabol17 - 14-04-2010 18:04

Jesli nie doszedl mi jeszcze mail to zanczy ze juz nie dojdzie, czy mieliscie tak ze nie przyslali wam e mail i nie mogliscie brac udzialu w restocku????


RE: Restock - wszystkie pytania! - LaiZeR - 14-04-2010 18:05

Okej dzieki Smile
PKT Reputacji dla ciebie Big Grin


RE: Restock - wszystkie pytania! - Sony_st - 14-04-2010 18:06

e-mail dojdzie napewno Tutaj dzisiejsze info na hallaway


RE: Restock - wszystkie pytania! - tomsonFCB - 11-05-2010 16:47

A jak dokładnie wypełnić te pola przy zamawianiu na restocku. Mógł by ktoś wrzucić screena z jakimiś danymi tak jak to powinno być wypełnione. Bardzo bym prosił. Pozdrawiam



RE: Restock - wszystkie pytania! - Tidus - 11-05-2010 17:17

[Obrazek: 16l0mt0.jpg]


RE: Restock - wszystkie pytania! - tomsonFCB - 11-05-2010 17:29

Wielkie Dzięki tego szukałem ale nie mogłem znaleźć.


RE: Restock - wszystkie pytania! - tomsonFCB - 12-05-2010 13:15

Sory za PPP ale mam pytanie. Ludzie mówią o jakieś 1,2,3 fali jak się wykupuje te fale?


RE: Restock - wszystkie pytania! - Magnus - 12-05-2010 13:16

To jak lockerz ogłosi że są płatne fale to będzie można kupić na razie nie ma płatnych Smile


RE: Restock - wszystkie pytania! - tomsonFCB - 12-05-2010 13:18

A jak się robi to żeby przeglądarka automatycznie zapamiętała moje dane w Firefox gdzieś o tym czytałem ale teraz nie wiem gdzie to było.


[Rozwiązane][Rozwiązane]Restock - wszystkie pytania! - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.