Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]czym się różni greasemonkey od autofilla? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]czym się różni greasemonkey od autofilla? (/Temat-Rozwiazane-czym-sie-rozni-greasemonkey-od-autofilla-5159)

Strony: 1 2


RE: czym się różni greasemonkey od autofilla? - Magnus - 14-04-2010 13:38

http://www.lockerz-poland.eu/symulator/
Tutaj


RE: czym się różni greasemonkey od autofilla? - Admin - 14-04-2010 13:42

jest legalna ale przez malpke wiekszosc nic nie zamowila na ostatnim restocku bo lockerz w bardzo prosty sposob może ją wyłączyć (tak jak to zrobili w marcowym restocku).


RE: czym się różni greasemonkey od autofilla? - pitfromhell - 14-04-2010 13:43

A na tym restocku, na którym małpka nie działała, działał Autofill Form ?


RE: czym się różni greasemonkey od autofilla? - Tidus - 14-04-2010 13:55

(14-04-2010 13:43)pitfromhell napisał(a):  A na tym restocku, na którym małpka nie działała, działał Autofill Form ?

Malpka nie dzialala na marcowym a Autofill tez nie.


RE: czym się różni greasemonkey od autofilla? - kolix - 14-04-2010 14:16

Sorry, your session expired. tak pisze mi na tej stronie co podal mi Titus0 i czy w regule trzeba takie znaczki "" ;


RE: czym się różni greasemonkey od autofilla? - Tech - 14-04-2010 14:20

(14-04-2010 14:16)kolix napisał(a):  Sorry, your session expired. tak pisze mi na tej stronie co podal mi Titus0 i czy w regule trzeba takie znaczki "" ;

To nic, wpisz byle jakie dane (nie muszą być prawdziwe, bo to tylko symulator) i dalej już normalnie możesz wybierać nagrody. Dane wpisujesz w cudzysłowie, zresztą sam zobaczysz jak to ci się wypełnia Wink


[Rozwiązane][Rozwiązane]czym się różni greasemonkey od autofilla? - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.