Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Co lepsze Camera FLip Czy PSP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Co lepsze Camera FLip Czy PSP (/Temat-Rozwiazane-Co-lepsze-Camera-FLip-Czy-PSP-483)

Strony: 1 2


RE: Co lepsze Camera FLip Czy PSP - Hadula - 23-12-2009 15:26

Dzieki Mniej wiecej chodzim i o kase ale PSP tez mysalem o PSP :0


RE: Co lepsze Camera FLip Czy PSP - Mathis K - 23-12-2009 19:38

eee tam ja bym wybral kamere mam ps2 i powiem szczerze ze juz te gierki mi sie zbrzydly a wiadomo kamera zawsze sie przyda;/


RE: Co lepsze Camera FLip Czy PSP - kristof95 - 28-12-2009 23:00

zalezy jesli duzo wyjezdzasz, lubisz krecic filmy a niezabardzo grac to bierz kamerke lecz jesli zamierzasz grac na psp w domu to wybierz cos innego lub kup na lockerz i sprzedaj


RE: Co lepsze Camera FLip Czy PSP - Leopard - 29-12-2009 00:10

Ja chyba będę polował na kamerkę Big Grin, PSP...jakoś mi się odwidziało ;]


RE: Co lepsze Camera FLip Czy PSP - d4ri0s3k - 29-12-2009 01:10

Wii. ^^


RE: Co lepsze Camera FLip Czy PSP - Marello - 29-12-2009 09:00

leopard_96, d4ri0s3k to nie jest temat o tym co będziecie zamawiać Smile Uprzejmię proszę o zaprzestanie spamu Smile


RE: Co lepsze Camera FLip Czy PSP - kucharz - 29-12-2009 11:04

Zgadzam się z opinią Wojasa. Ale kamerka do PSP nie ma takiej zlej jakości no racja nie można ja do flipa porównać ale nie jest zła :-)


[Rozwiązane][Rozwiązane]Co lepsze Camera FLip Czy PSP - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.