Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
za 1zł konto - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: za 1zł konto (/Temat-za-1zl-konto-47293)

Strony: 1 2


RE: za 1zł konto - tomo1821 - 17-12-2011 14:01

(17-12-2011 12:03)mareczek napisał(a):  
(17-12-2011 08:24)tomo1821 napisał(a):  
(16-12-2011 22:53)donmateo16 napisał(a):  no faktyycznie tylko 23,50zł co daje bardzo bardzo duży czas zbierania na srednie fora

Nie pytałem o opinię .Jak nie jesteś zainteresowany to się nie wypowiadaj.

akurat tego mu nie zabronisz, bo to jest forum, a na forum sie dysktuje.. co do samego konta to tak jakbys chcial sprzedac komus za 5zl konto na centrumreklamy(bux) na ktorym jest 10zl, oplaca sie, tylko ze to wyplaty brakuje 20zl, ktore trzeba zbierac 3-4 miechy, powodzenia.

Poczytal se regulamin działu refbak albo powyżej co dałem
Ten temat adresuje do osób chcących rozpocząć zabawę z tym serwisem, którzy wiedzą co nieco o tym serwisie,Którzy zakładam, że mają już wartościowe serwisy A 6.5 zł na początek będzie praktycznie nic nie robiąc.


RE: za 1zł konto - Tech - 17-12-2011 17:16

Przeniosłem temat do odpowiedniego działu. Jeśli ktoś nie jest zainteresowany kontem, proszę nie pisać!


RE: za 1zł konto - tomo1821 - 20-08-2012 19:11

Widzicie , nikt nie kupił konta to stało w miejscu i skończyłem z serwisem cpmprofit. Po kilku miesiącach na pewnym forum dowiaduję się że serwis upadł i wypłaca wszystko nie zależnie od kwoty, więc wypłaciłem i dziś otrzymałem kase na PP. Temat uważam za nieaktualny.


za 1zł konto - surfer0700 - 26-06-2013 17:57

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.