Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
20$2Surf - pytanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: 20$2Surf - pytanie (/Temat-20-2Surf-pytanie-43462)

Strony: 1 2


RE: 20$2Surf - pytanie - Ciastek - 15-10-2011 15:01

(15-10-2011 14:30)jackthekiller napisał(a):  przecież wiadomo ze samemu aby cokolwiek zarobić to można kilka lat się bawić

tu chodzi tylko i wyłacznie o poleconych!!! jak ktoś ma sposób i smykalke do ich znalezienia to może być calkiem niezłe źródlo dodatkowego dochodu..Smile

W sumie to racja ;d


RE: 20$2Surf - pytanie - jackthekiller - 15-10-2011 15:14

co racja to i racja....tak jak w każdym buxie tak i w surfach..tylko i wylącznie poleceni..Smile


RE: 20$2Surf - pytanie - Pablo1979 - 19-10-2011 08:42

Poleceni poleconymi trzeba też pamiętać o tym aby ci ludzie aktywni byli bo znam wiele osób które mają po kilka tysięcy poleconych, a zaledwie garstka z nich punktuje.Większość ludzi rezygnuje ponieważ ktoś im pisze głupoty że zarobią niebotyczną kasę. A rzeczywistość niestety okazuje się brutalna.


RE: 20$2Surf - pytanie - papajaz69 - 20-10-2011 14:35

Ludzie, czy naprawdę ktoś włącza kompa tylko po to żeby uruchamiac Surfbar ?????

Przecież surfbary z załozenia pracują PRZY OKAZJI pracy na kompie.

Ja mam w czasie pracy na kompie włączone 3 (trzy) surfbary i dorzucaja mi do "kieszonkowego" ok 10-15 Euro miesięcznie. Oczywiście na kazdym mam troche Poleconych.

Ale pracują one tylko PRZY OKAZJI. I tak to trzeba traktować. Ty pracujesz na kompie a surfbar sobie cichutko nalicza punkty. Ty przestajesz pracować - on również.

Ja z reguły robię wypłatę przed wakacjami i zawsze jest dodatkowe parę złotych....


RE: 20$2Surf - pytanie - Pablo1979 - 20-10-2011 21:25

(20-10-2011 14:35)papajaz69 napisał(a):  Ludzie, czy naprawdę ktoś włącza kompa tylko po to żeby uruchamiac Surfbar ?????

Przecież surfbary z załozenia pracują PRZY OKAZJI pracy na kompie.

Ja mam w czasie pracy na kompie włączone 3 (trzy) surfbary i dorzucaja mi do "kieszonkowego" ok 10-15 Euro miesięcznie. Oczywiście na kazdym mam troche Poleconych.

Ale pracują one tylko PRZY OKAZJI. I tak to trzeba traktować. Ty pracujesz na kompie a surfbar sobie cichutko nalicza punkty. Ty przestajesz pracować - on również.

Ja z reguły robię wypłatę przed wakacjami i zawsze jest dodatkowe parę złotych....
I tu kolego się z Tobą zgadzam chciałbym żeby więcej takich jak ty ludzi myślało o zarabianiu w necie .


RE: 20$2Surf - pytanie - kiercio11 - 21-10-2011 17:20

ok 10000


RE: 20$2Surf - pytanie - Ciastek - 21-10-2011 17:26

Temat można już zamknąć Smile