Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[AKTUALIZACJA] Informacje dotyczące weekendu - podwójne PTZ za dailies - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: [AKTUALIZACJA] Informacje dotyczące weekendu - podwójne PTZ za dailies (/Temat-AKTUALIZACJA-Informacje-dotyczace-weekendu-podwojne-PTZ-za-dailies-433)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Informacje dotyczące weekendu - podwójne PTZ za dailies - kolro - 19-12-2009 11:25

świetnie..już zarobiłem 4 ptz po tych ostatnich bugach które nadal trwają to niezła rekompensata


RE: Informacje dotyczące weekendu - podwójne PTZ za dailies - Zythus - 19-12-2009 12:47

4 punkty dostałem - Równo 100 punktów już. Jeszcze drugie tyle, i czekam na styczniowy restock - PSP czeka Smile
Oby nie dali w nocy, bo chodzę spaćo 22 x_x


RE: Informacje dotyczące weekendu - podwójne PTZ za dailies - Joker - 19-12-2009 13:51

Mogli by zrobić tak, żeby mogło wbić część ludzi, i po godzinie ich wywala(coś jak by ban) i później reszta wbija łatwiej by było coś upolować xd


RE: Informacje dotyczące weekendu - podwójne PTZ za dailies - Andre101 - 19-12-2009 13:59

No ale ciezko cos takiego by bylo zrobic. A fajnie to Z-lister dostanie 8 PTZ za DAILES a jak sie jeszcze wiecej razy kliknie tyle punktow ...


RE: Informacje dotyczące weekendu - podwójne PTZ za dailies - Zythus - 19-12-2009 14:01

Po godzinie już nie zostanie nic z restocku


RE: Informacje dotyczące weekendu - podwójne PTZ za dailies - Adusiax - 19-12-2009 14:42

A może Lockerz chce nam dać szanse na zebranie jak najwiecej punktów na następny restock?

Mam nadzieje, że gdy wszyscy będą walczyć o PSP, Ipody, Notebooki, ja zdąże upolowac torebkę Big Grin


RE: Informacje dotyczące weekendu - podwójne PTZ za dailies - Alexzus - 19-12-2009 15:26

Ja chcę zamówić różowe słuchawki, a ze różowe to chyba nie będą się strasznie na nie rzucać co? ;D
Nie uda mi się ofc..Sad bo skąd będę mogła wiedzieć że jest restock >.<
I właśnie - kto powiedział że niby w ten weekend będzie? .. Nie da się tam czytać między wierszami, bo wszystko jest powiedziane jasno o.O z tego tekstu bym nie wnioskowała Tongue


RE: Informacje dotyczące weekendu - podwójne PTZ za dailies - WojaS_PL - 19-12-2009 15:38

Alexzus relax, o restocku na pewno będzie info na forum w dziale Newsy, wyższe rangi już tego dopilnują aby info było jak najwcześniej Wink


RE: Informacje dotyczące weekendu - podwójne PTZ za dailies - jacekchr4 - 19-12-2009 15:50

Ładnie z ich strony, że dali podwójnie punkty Tongue


RE: Informacje dotyczące weekendu - podwójne PTZ za dailies - Hrystek - 19-12-2009 18:09

No właśnie zdziwiłem się jak dostałem za odpowiedź dnia 4 ptz. Aż sprawdziłem czy nie mam Z-list Big Grin