Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mega Paczka od Lockerz COOL GIFT ! WIELKI UNBOXING ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Mega Paczka od Lockerz COOL GIFT ! WIELKI UNBOXING ! (/Temat-Mega-Paczka-od-Lockerz-COOL-GIFT-WIELKI-UNBOXING-4258)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Mega Paczka od Lockerz COOL GIFT ! WIELKI UNBOXING ! - Tech - 31-03-2010 23:37

Łał, czegoś takiego bym się nie spodziewał. No to co, następnym razem chyba wszyscy biorą coolgifty?


RE: Mega Paczka od Lockerz COOL GIFT ! WIELKI UNBOXING ! - DonHoracy - 31-03-2010 23:38

Gratuluję! Big Grin
Ps. Załatw mi też wode marki woda, prooooooosze


RE: Mega Paczka od Lockerz COOL GIFT ! WIELKI UNBOXING ! - Kamsin - 31-03-2010 23:39

Świetne nagrody! Ja następnym razem też biorę tego Cool Gift'a! ;D


RE: Mega Paczka od Lockerz COOL GIFT ! WIELKI UNBOXING ! - lizzuu - 31-03-2010 23:40

hahaha... dobrze ! dobrze !


RE: Mega Paczka od Lockerz COOL GIFT ! WIELKI UNBOXING ! - mattkotek - 31-03-2010 23:42

1 kwietnia dzisiaj... hm... Big Grin
PS. To nie jest to samo PSP co dostałeś na ostatnim restocku i chciałeś je wystawić na allegro ?Big Grin
PS II. Oczywiście na następnym restocku też biorę COOL GIFTA. Najbardziej mi zależy na tej wodzie Big Grin Toż to rarytas. Zazdroszczę Big Grin


RE: Mega Paczka od Lockerz COOL GIFT ! WIELKI UNBOXING ! - szulakaluble - 01-04-2010 00:06

.....Co tu jescze jest..........Banan! lol Smile HuhHuhHuh
I tej wody troche sie napili przed wysylka;P


RE: Mega Paczka od Lockerz COOL GIFT ! WIELKI UNBOXING ! - WalkmaN - 01-04-2010 00:08

haha a już myślałem że bez kitu dostałeś Big Grin udało ci się xD


RE: Mega Paczka od Lockerz COOL GIFT ! WIELKI UNBOXING ! - Hadula - 01-04-2010 00:23

A ja myśle ze to Prima AprilisTongue
Ja mysle ze to Prima AprilisTongue


RE: Mega Paczka od Lockerz COOL GIFT ! WIELKI UNBOXING ! - Aja - 01-04-2010 01:12

Ja bym wzial tego cool gifta tylko ze wzgledu na ta wode(moja ulubionaTongue)!


RE: Mega Paczka od Lockerz COOL GIFT ! WIELKI UNBOXING ! - hd2d - 01-04-2010 02:12

Piszę to lockerza jako pomysł na następny restock.. hmm woda ;]

BTW. Gratki ;]