Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
150 zł Za Rejestracje - Najlepsza oferta ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 150 zł Za Rejestracje - Najlepsza oferta ! (/Temat-150-zl-Za-Rejestracje-Najlepsza-oferta-42326)

Strony: 1 2 3 4


RE: 150 zł Za Rejestracje - Najlepsza oferta ! - Spheremaster - 31-08-2011 14:37

to dobrze ze dostales Smile Oni czasami niektorych tak sprawdzaja proszac o skan dowodu. Ja otrzymalem kase od nich bardzo szybko bez zadnych problemow, malo tego - zarejestrowalem innego czlonka rodziny i tez dostalem na niego kase Smile


RE: 150 zł Za Rejestracje - Najlepsza oferta ! - qwertu - 31-08-2011 14:49

Kiedyś już korzystałem z tego bonusu. Wypłacili dosyć szybko (około tydzień czasu), ale musiałem wysłać im skany dowodu.
Gra w pokera nie jest taka łatwa jak piszesz. Jeżeli chcesz siedzieć cały dzień na mikro stawkach to ten artykuł może w tym pomoże, ale na więcej racze nie liczyć. Na szczęście na PokerStartegy.com macie masę artykułów i po zdaniu quizu można sobie nadgonić trochę wiedzy.

Jeżeli ktoś ma problem ze zdaniem tego Quizu to mogę mu pomóc i zdać go za niego. W razie czegoś to PW


RE: 150 zł Za Rejestracje - Najlepsza oferta ! - Jose - 31-08-2011 15:29

ile trzeba minimum do wypłaty na PayPal?


RE: 150 zł Za Rejestracje - Najlepsza oferta ! - qwertu - 31-08-2011 15:51

To jest bonus pokerowy - dostajesz 50$ na konto w jakimś poker roomie i to obracasz sobie tam, aż do spełnienia wymagań. Później wypłacasz gdzie chcesz - PayPal, konto bankowe, moneybookers - zależy od poker roomu. Ja brałem na Full Tilt poker i musiałem obrócić do 1000 punktów.


RE: 150 zł Za Rejestracje - Najlepsza oferta ! - Spheremaster - 31-08-2011 17:03

ja polecam PartyPoker bodajze juz 100 punktów i mozna wyplacic - co jest mozliwe w 1 dzien. Sa fajne promocje niedawno bylo porsche do wygrania, rozne wycieczki.

Wiesz, moj kolega ma z grania w pokera taka kase, ze wielu moze pomarzyc na tym forum. Jest jednym z najlepszych w polsce. Oplaca sie grac w pokera, ale najpierw trzeba dac cos od siebie - czyli troche poczytac, stostowac to pozniej przy stolach i zdobywac doswiadczenie.


RE: 150 zł Za Rejestracje - Najlepsza oferta ! - sylwu - 01-09-2011 16:47

Taaa, w jeden dzień 100pts na pp?? To ty chyba highstakes grasz na kilku stołach. Akurat tego pokerroom'u dla początkujących nie polecam. Dobry jest ftp lub chociażby pokerstars.

Z pokera kasa jest, ale nie że pograsz z tydzień i już będziesz tysiące chciał wypłacać. Do tej gry trzeba cierpliwości i samozaparcia.
A i jak tu wcześniej ktoś mówił o hazardzie. Poker to nie hazard.


RE: 150 zł Za Rejestracje - Najlepsza oferta ! - qwertu - 01-09-2011 16:59

#sylwu - jeszcze zapytałbym - Skoro tak łatwo wygrać w pokera to czemu zamiast grać marnujesz czas na programy partnerskie?

Polecany FTP był dobry ale 3 miesiące temu jak jeszcze nie został zablokowany.


RE: 150 zł Za Rejestracje - Najlepsza oferta ! - Spheremaster - 01-09-2011 18:24

dokładnie sylwu
potrzeba cierpliwości i samozaparcia Smile


RE: 150 zł Za Rejestracje - Najlepsza oferta ! - sylwu - 02-09-2011 20:25

(01-09-2011 16:59)qwertu napisał(a):  #sylwu - jeszcze zapytałbym - Skoro tak łatwo wygrać w pokera to czemu zamiast grać marnujesz czas na programy partnerskie?

Polecany FTP był dobry ale 3 miesiące temu jak jeszcze nie został zablokowany.

A gdzie pisałem że łatwo jest wygrać w pokera??? I co masz do programów partnerskich?? Marnować czas to możesz w buxach i innych klikaniach ale dobrze promowany pp zaowocuje konkretną kasą.
W pokera grałem kilka lat temu, również korzystałem z oferty pokerstrategy. Zrobiłem kilka wypłat (lekko nie było), i przestałem grać bo to nie na moje nerwy.

FTP to wg mnie najlepszy room.

Pozdro


RE: 150 zł Za Rejestracje - Najlepsza oferta ! - qwertu - 02-09-2011 21:18

Tego pytania brakowało mi w twojej wypowiedzi.
Chodziło mi o to że kolega namawia do gry w pokera pisząc "Trzymając się strategii którą zamieściłem w 1 poście możecie wygrywać niemałą kasę" (or something like that), a nie bierze pod uwagę że poker to nie gra hazardowa i na losowy przebieg sprawy można liczyć tylko z niedoświadczonymi graczami. A w jego artykule (nie wspominając o błędach) nie ma ani słowa o podstawowych pojęciach (np outy oddsy) bez których z mikro stawek się nie wyjdzie.

Tak na marginesie - FTP jest zablokowane. Nie ma licencji na prowadzenie Poker Roomu więc dalej się upieram przy tym że jak już to FTP "był" najlepszym poker roomem, ale nie "jest". Chyba że mu przyznają licencję i mi zwróci moje 50$ to wtedy może ewentualnie "będzie" ;) :)

Peace