Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kupie konto steam z 8 grami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Kupie konto steam z 8 grami (/Temat-Kupie-konto-steam-z-8-grami-42100)

Strony: 1 2


RE: Kupie konto steam z 8 grami - HTML - 29-08-2011 06:22

a możesz przesłać screeny, bardziej mnie interesuje oferta od "Podgor" już napisałem mu żeby podał jak mam mu zapłacić.
Podgor czekam na odpowiedź


RE: Kupie konto steam z 8 grami - Scoobyx - 29-08-2011 06:27

Ja mam konto z c:ss. jak chcesz więcej info to pisz na pw.


RE: Kupie konto steam z 8 grami - qwertu - 31-08-2011 20:30

Swojego czasu kupiłem konto steam od jakiejś firmy sprzedającej serwery do cs'a. Pograłem rok, zmienił się regulamin steama i poprosili mnie o skan kartki z cd-key'em albo dowodu zakupu od nich tych gier. Po długich mailowych rozmowach skończyło się tym że nie mogą nic dla mnie zrobić i konto jest "nieaktywne" (czy coś takiego).
Było to dosyć dawno więc nie wiem jak teraz robią z kontami kupionymi "nie u nich". Ja mam swoje nowe konto od 2006-07 gdzieś i nie miałem z nimi już żadnych problemów. A gry u nich są w bardzo dobrej cenie więc nie trzeba szukać pośredników.


RE: Kupie konto steam z 8 grami - HTML - 13-09-2011 18:34

Podgor poszła kasa


RE: Kupie konto steam z 8 grami - Podgor - 13-09-2011 18:35

Ok, więc jak dojdzie przelew wysyłam klucz Wink


RE: Kupie konto steam z 8 grami - HTML - 14-09-2011 15:59

dzięki wielkie wszystko działa