Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
iPod touch 3gen i Iphone 3g - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: iPod touch 3gen i Iphone 3g (/Temat-iPod-touch-3gen-i-Iphone-3g-4099)

Strony: 1 2 3


RE: iPod touch 3gen i Iphone 3g - Daminn - 30-03-2010 18:39

Myślę że dobrze. Moje G1 przy ciągłym korzystaniu z neta trzyma 6-10godz.


RE: iPod touch 3gen i Iphone 3g - tv-story - 30-03-2010 18:44

Przy słuchaniu muzyki nawet kilka dni
Przy graniu i necie kilka godzin
Mysle, że ipod touch to fajna zabawka, ale Iphone to już dla mnie na telefon sie nie nadaje.
Ja osobiście wybrałbym Ipod Touch i jakiś telefon z dobrą baterią jak ci potrzebne z dobrym aparatem i wygodną klawiaturą.


RE: iPod touch 3gen i Iphone 3g - mariio - 30-03-2010 19:22

właśnie nie wiem czy iPhone czy iPod touch + jakiś teleonik ??


RE: iPod touch 3gen i Iphone 3g - Alcor - 30-03-2010 22:02

Ipod touch + jakiś telefonik.

Moim zdaniem iphone to jest ścierwo, nie udane połączenie ipod toucha z telefonem komórkowym.


RE: iPod touch 3gen i Iphone 3g - tv-story - 31-03-2010 17:50

Ja zgadzam się jak najbardziej z Alcor, kompletnie nie nadaje się na telefon.
Do tego są dość częste przypadki kiedy to Iphone sam łączy się z internetem i nagle dostajesz rachunek na 3000zł, a więc jak wcześniej pisałem Ipod Touch Smile


RE: iPod touch 3gen i Iphone 3g - Daminn - 31-03-2010 22:20

Są programy blokujące;]

Jeśli często dzwonisz i musisz być pod telefonem bierz toucha + telefon, ale jeśli dzwonisz raz dziennie i wyślesz kilka sms nie widzę sensu noszenia dwóch urządzeń;]


RE: iPod touch 3gen i Iphone 3g - mariio - 01-04-2010 11:04

Często dzwonie ale rzadziej pisze esy licząc może 3 na dzień ;] wiec nie wiem jeszcze po za tym ipod jest o 200 zł tańszy chyba ?!
O co chodzi z tym ze się sam łączy pod neta ?? przecież większość wi-fi jest bezpłatna !!


RE: iPod touch 3gen i Iphone 3g - tv-story - 01-04-2010 19:05

Iphone 3g jest o wiele gorszy sprzętowo od ipod'a toucha 3g, nawet 3gs jest troszeczke wolniejszy, więc jak chcesz robić porównania to raczej Iphone3g-ipod 2g albo iphone 3gs-ipod 3g.
Więc:
Ipod touch 3g 32gb - 1000zł
Iphone 3gs 32gb - 2500zł
Myślę, ze to cię przekona co powinieneś wybrać
A jeśli chodzi o internet to wifi jest za darmo, ale kiedy nie jesteś w zasięgu jakiejś sieci to iphone samoczynnie może podłączyć nie za pomogą wifi, rozumiesz? Wink


RE: iPod touch 3gen i Iphone 3g - mariio - 02-04-2010 13:24

aa już kumam z tym wi-fi ;]
a robię takie porównanie dlatego że nie mam na 3gs (i chyba bym tyle nie wydał na telefon), pyzatym wcale nie jest taki szybki jak zapowiadają, więc wole 3g który jest może o 2-3 s wolniejszy
otóż planuje kupić albo
iPhone 3g 8 GB używanego(bo nowego takiego w tej cenie trudno znaleźć) na allegro - w granicach do 900zł
albo
iPod toch 3gen 16 GB nowego - na allegro w granicach 700 zł
I tu się waham bo nie wiem czy mieć nowego iPoda czy też używanego iPhona ?!

Powiedzcie mi jeszcze czy wszystkie aplikacje i gry które są na iPhone wchodzą na iPoda i odwrotnie ??


RE: iPod touch 3gen i Iphone 3g - tv-story - 02-04-2010 14:41

nie ma ipoda touch 3g 16 gb. Jest jedynie 32gb i 64gb Smile
Dla mnie Iphone to niewypał przede wszystkim 3g !
Jak napisałem wcześniej jeśli chcesz go do czegoś porównywać to do ipoda 2g a nie 3g bo te są podobne (nie licząc aparatu i gps)
Jak już pisałem kup sobie mały poręczny telefon (chyba, że masz) i do tego ipod touch 3g
Ale już sam wybierzesz