Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Filmy nie działają - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Filmy nie działają (/Temat-Rozwiazane-Filmy-nie-dzialaja-4087)

Strony: 1 2


RE: Filmy nie działają - bartekfabin - 29-03-2010 21:54

Ja mam Neostrade 1MB. Na moim komputerze jest przez kabel ethernet, a na drugim idzie przez WI - FI (sygnał z liveboxa). Próbowałem na jednym i na drugim zmienić DNS i to nic nie daje filmiki dalej nie działają.

Mój komputer ma Windows XP, a drugi Windows Vista.

Poszukam na forum, ale jeśli ktoś coś wie na ten temat to niech napisze tutaj odpowiedź.


RE: Filmy nie działają - szulakaluble - 29-03-2010 22:05

W połączeniach sieciowych powinieneś mieć "połączenie telefoniczne" i tam musisz to ustawić ...ale może już to robiłeś...wiec tak myślę ze może to wina liveboxa...


RE: Filmy nie działają - Marta2010 - 12-06-2010 10:07

Mam ogromny problem bardzo dużo filmów na lockerz w ogóle mi nie działa co jest z tym


RE: Filmy nie działają - Bandito821 - 12-06-2010 11:33

wiesz teraz dali potrójne ptz więc napewno większość ludzi się rzuciła i może mulić ja mam 5mb i mi muli ale jakoś ogladam najlepiej oglądać wieczorem lub w nocy


[Rozwiązane][Rozwiązane]Filmy nie działają - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.