Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JPP !!! Wiecie o co chodzi - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: JPP !!! Wiecie o co chodzi (/Temat-JPP-Wiecie-o-co-chodzi-4075)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: JPP !!! Wiecie o co chodzi - nickluk - 29-03-2010 14:38

Dobre Big Grin (napisz kiedy bedziesz w telewizji!!!!Big Grin)niech dzwoni wkońcu nie dostałeś tego za darmo fatygowałeś się nad oglądaniem filmików a teraz jakiś zjeb z poczty wzioł se dla synka Gre (bo taką chciał)Sad

DJAd1 : nie wiem czy policja zrobi coś w tej sprawie... ale pomyślmy może lockerz. Wysłało taką paczkę!!
Kilol widać ze otwierane??


RE: JPP !!! Wiecie o co chodzi - mikolaj90 - 29-03-2010 14:38

Ale czy na pewno wiesz, że to poczta polska ?

Przecież ta paczka szła przez Niemcy czy tam jeszcze jakiś inny kraj.

Za bardzo się nie znam, ale mam takie podejrzenie, że każdy poczta, na której była paczka z grą mogła ją wziąć Sad

A tak to normalnie załamanka ! Nikogo mądrego na tym świecie nie ma !


RE: JPP !!! Wiecie o co chodzi - Kilol - 29-03-2010 14:39

Zamawiałem Fife Soccer 10. A była mowa, że nie mają prawa do zaglądania do paczek...


RE: JPP !!! Wiecie o co chodzi - Sony_st - 29-03-2010 14:41

jak nie była ubezpieczona to Ci nic nie zwrócą odszkodowania


RE: JPP !!! Wiecie o co chodzi - DJAd1 - 29-03-2010 14:41

(29-03-2010 14:39)Kilol napisał(a):  Zamawiałem Fife Soccer 10. A była mowa, że nie mają prawa do zaglądania do paczek...


Rozumiem ale masz dowody że właśnie w tej paczce miała być gra? Jak tak to na poczte i zrób awanturę z ojcem najlepiej masz dowody


RE: JPP !!! Wiecie o co chodzi - MareKSG - 29-03-2010 14:42

Policji nie chce się szukać zaginionej osoby a co dopiero gry... sam się o tym przekonałem


RE: JPP !!! Wiecie o co chodzi - Kilol - 29-03-2010 14:42

Hah. Właśnie znalazłem drugi dowód na otwieranie paczki !!! Później pokaże wam foty. Z drugiej strony jest
przecięta taśma.


RE: JPP !!! Wiecie o co chodzi - kozlud94 - 29-03-2010 14:43

od dawna wiadomo ze na PP sa same złodzieje i nic więcej pokaż zdj. moze wtedy sie coś rozwiąże a jeżeli masz tą kartkę z zamówieniem to możesz iść na policje albo to ni PP ale ktoś obcy skoro paczka pod drzwiami stała może popytaj sąsiadów czy ci listonosz otwartą przyniósł czy może ktoś inny sobie gre pożyczył


RE: JPP !!! Wiecie o co chodzi - Kilol - 29-03-2010 14:45

Paczkę normalnie przyniósł listonosz. Dał paczkę i poszedł. Żadnego podpisu nie było. To normalne ?


RE: JPP !!! Wiecie o co chodzi - Czarny767 - 29-03-2010 14:47

O kurde... grubo, opierdziel Poczte Polska i żadaj gry..! JPP Tongue