Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Luksusowa Wódka - Wygraj Koszulki lub Skrzynie wódki ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Luksusowa Wódka - Wygraj Koszulki lub Skrzynie wódki ! (/Temat-Luksusowa-Wodka-Wygraj-Koszulki-lub-Skrzynie-wodki-40563)

Strony: 1 2 3


RE: Luksusowa Wódka - Wygraj Koszulki lub Skrzynie wódki ! - Takahari - 18-08-2011 02:31

nie wiem czemu ale mi tasker nie działa ;/


RE: Luksusowa Wódka - Wygraj Koszulki lub Skrzynie wódki ! - goblin21 - 18-08-2011 03:26

I dobrze. Nie oszukujemy


RE: Luksusowa Wódka - Wygraj Koszulki lub Skrzynie wódki ! - Daminn - 19-08-2011 16:36

Fajnie, ale jak bym nie klikał to i tak jakby nie zaliczało kliknięć i czas zawsze dupny. Wy taż tak macie?


RE: Luksusowa Wódka - Wygraj Koszulki lub Skrzynie wódki ! - bboystance - 19-08-2011 16:46

niby bez oszykiwania, tyle ze bez tego w tym konkursie sie nie wygra. mam pyatnie odnosnie tastera: nagrywam to co chcę (czyli klikniecia w "stawiam" - "luksusową" czy jakos tak) i gdy daje zeby mi to odtworzylo to niby wszystko jest ok, lecz bytelka nie rusza sie z miejsca. robie cos nie tak? w czym jest błąd? prosze o pomoc


RE: Luksusowa Wódka - Wygraj Koszulki lub Skrzynie wódki ! - Olewka97 - 21-08-2011 00:39

Jak oni to robią że mają po 7 sek ?, i jak oszukiwać bo też chciałbym coś wygrać ?


RE: Luksusowa Wódka - Wygraj Koszulki lub Skrzynie wódki ! - adik0070 - 21-08-2011 17:25

Też chciałbym wygrać, ale taskerem to jakieś 14 sekund. ;x


RE: Luksusowa Wódka - Wygraj Koszulki lub Skrzynie wódki ! - pawel59 - 21-08-2011 20:52

Tak myślę że może pomocny w tym jest monitor dotykowy?


RE: Luksusowa Wódka - Wygraj Koszulki lub Skrzynie wódki ! - NNX - 21-08-2011 20:55

@up Raczej tablet. Jerk


RE: Luksusowa Wódka - Wygraj Koszulki lub Skrzynie wódki ! - Kortez - 22-08-2011 21:03

@up Monitor dotykowy również jest dostępny i na pewno z nim wykręcają takie czas jak i również tabletami Big Grin. Pozdrawiam


RE: Luksusowa Wódka - Wygraj Koszulki lub Skrzynie wódki ! - adik0070 - 23-08-2011 16:23

Kurde, napisałem sobie programik, ale cały czas 7.30s - 8.08s.

Poczekam aż sieć będzie mniej obciążona i sprawdzę. Neta mam 6Mb.

@edit

z czasem ponad 7.30 jednak wygrałem koszulkę. Smile