Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki telefon ? :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Jaki telefon ? :) (/Temat-Jaki-telefon-39449)

Strony: 1 2 3


RE: Jaki telefon ? :) - DDK - 04-07-2011 19:03

(04-07-2011 15:00)Pati napisał(a):  Brat miał szajsunga d900i i się już na szajsungach przejechałam, wyświetlacz się rozlał , aparat robił zdj na zielono ( i to nie w opcjach, poprostu się zepsuł).

Też miałem D900i, miałem identyczne problemy z nim. Ale teraz Samsung się stara Wink Nie masz co się bać. Za taką kasę możesz też kupić nowego SE X8


RE: Jaki telefon ? :) - mikolaj90 - 09-07-2011 14:19

Ja mam D900I i mogę o nim tylko tyle powiedzieć, że to zwykły telefon służący tylko do dzwonienia i pisania sms'ów. Do niczego więcej się nie przyda.


RE: Jaki telefon ? :) - sylwu - 09-07-2011 14:32

Co do Samsungów to też bym nigdy takiego nie kupił, kuzyn miał, też chyba d90, wyswietlacz padł z 2 razy, gniazdo ładowania, kolega kupił bodajże wave, tnie mu to niemiłosiernie. Jakoś nigdy nie byłem przekonany do tej firmy jeżeli chodzi o gsm.
Jako że absolutnie nie jestem zwolennikiem dotykowych, posiadam E75 i muszę przyznać że to to czego szukałem, choć tel ma parę słabych stron, więc jeżeli niekoniecznie musi być dotyk, z czystym sumieniem polecam Ci E75.


RE: Jaki telefon ? :) - Daminn - 09-07-2011 14:56

Stare Samsungi to już nie to samo co nowsze. Mam gdzieś w szafce padnięte E350E i U700 i co? I nic.


RE: Jaki telefon ? :) - Paulenw - 10-07-2011 07:45

Samsungi teraz całkiem sobie radzą - o ile się orientuję to oni zalali nas masą dotykowych telefonów Big Grin


RE: Jaki telefon ? :) - Zythus - 10-07-2011 11:17

I o to chodzi. I to calkiem dobrymi np. Sgs


RE: Jaki telefon ? :) - mikolaj90 - 10-07-2011 15:29

Starych Samsungów nie ma co porównywać do tych najnowszych. To jak by porównywać malucha do lambo Smile


RE: Jaki telefon ? :) - omisiu - 13-07-2011 14:22

(04-07-2011 14:30)Pati napisał(a):  Szajsung, nie chce :X

Ja do szajsungów nic nie mam ale za to do SE mam i to za wiele. Żadnego telefonu tej firmy nie polecam! Telefon po wyjeździe za granicę (nie wiem czy to ma związek z awarią) zwariował nie chciał się włączyć nie dochodziły smsy i nie działał przycisk OK. Na dodatek jak już łaskawie się włączył to mulił. To tyle moich wywodów i żali.

Ja poleciłbym Samsunga Monte


RE: Jaki telefon ? :) - Dawidek - 14-07-2011 17:31

W dzisiejszych czasach nie patrzy się na nazwę firmy tylko na dany model. Porównaj sobie np. nowe laptopy Acera, Toshiby do starych lub teraźniejsze Volvo do starszych(w tym roku Volvo ogłosiło grubo ponad 10 akcji serwisowych, w przeszłości tak nie było)...
Do tej ceny opłaca się LG Swift/SE X8 lub dozbieraj do LG P500.


RE: Jaki telefon ? :) - MareKSG - 14-07-2011 17:59

Dla dziewczyny polecam Sony Ericssona Vivaz (zwykły lub Pro z klawiaturą) Wink Zgrabniutki, mały i prosty telefon z bardzo dobrym aparatem. Bateria trzyma dość dobrze, w moim przypadku ok. 3 dni ale zbyt często go nie używam, tzn. nie męczę go przez cały dzień Smile Przy słuchaniu muzyki w roku szkolnym i normalnym użytkowaniu trzymała 1-2 dni. Do 450 zł da się znaleźć (używany). Polecam szukać telefonów z Poznania, bo zazwyczaj są tańsze niż z innych miast Polski (czemu to nie wiem Big Grin).