Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Brak OFert dla Polski na firecash , upshare ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Brak OFert dla Polski na firecash , upshare ? (/Temat-Brak-OFert-dla-Polski-na-firecash-upshare-38728)

Strony: 1 2


RE: Brak OFert dla Polski na firecash , upshare ? - FireMedia - 19-06-2011 09:09

coś mi się wydaje, że nie zrobisz nam zbyt dobrej antyreklamy, więc w sumie po co się starasz?Smile Każdy kto jest w FC wie, która firma jest obecnie na rynku najlepszaSmile


RE: Brak OFert dla Polski na firecash , upshare ? - n1dor - 19-06-2011 09:51

Panie FireCash co takiego najlepszego jest w tym hostingu ? Ja mam 2 inne hostingu, oraz zarabiam tyle samo, a nawet wiecej co ludzie na firecashu na kilku filmikach ; >. Napisz czym sie różnicie np. od sharecashe to moze zaczne i zarabiac dla was Tongue


RE: Brak OFert dla Polski na firecash , upshare ? - DDK - 19-06-2011 10:13

W tym, że mają w 2x większe stawki jak SC.


RE: Brak OFert dla Polski na firecash , upshare ? - FireMedia - 19-06-2011 10:15

n1dor, czym różnimy się od np SC? Przede wszystkim stawki mamy około 2 razy wyższe niż sharecash, poza tym posiadamy dwa, zupełnie różne systemy ofert, jeden taki jak na sharecash, drugi jak na cf,a co do Twoich zarobków, to wybacz ale sporo osób tyle ile masz w sygnaturce zarobiło w FC w jeden miesiąc, max dwa


RE: Brak OFert dla Polski na firecash , upshare ? - HeniutX - 21-06-2011 10:44

Mam pytanko, czy jeśli zrobię mirrora na FileCom i ktoś mi z tamtąd pobierze to mi naliczy kase na FC? Bo troche mnie to wkurza, że ludzie nie mogą ode mnie pobierać


RE: Brak OFert dla Polski na firecash , upshare ? - FireMedia - 21-06-2011 10:51

Tak, Upshare, FileCom to wszystko jest podczepione pod FireCash


RE: Brak OFert dla Polski na firecash , upshare ? - n1dor - 21-06-2011 12:04

To znaczy średnio za poranie ile macie ? 2-3$ ?? Jeśli tak to się z mila chęcią zarejestruje u was, tylko powiedz czy takie stawki za 1 pobranie naprawdę są ? Big Grin A co do statystyk na stronie to macie napisane ze total to okolo 3,5k czyli z twoja teza pracujacych u was użytkowników jest w granicach 6-7 tak ?

ps. nie chce przkraczac progu 600$ na sharecashu zeby nie wysylac im pisemka ; >


RE: Brak OFert dla Polski na firecash , upshare ? - FireMedia - 21-06-2011 12:09

stawki zaleza od ofert, dla Polski np wszystkie oferty sa po 0.66$ i dla premium 0.85$


RE: Brak OFert dla Polski na firecash , upshare ? - zon - 21-06-2011 12:12

moja najmniejsza oferta - 0,12$, największa to 1,05$ Wink
jak dla mnie to nie jest źle bo dopiero zaczynam i jestem w tym zielony ;p