Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ps3 a blu-ray 3d - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PlayStation (/Forum-PlayStation-141)
+---- Wątek: Ps3 a blu-ray 3d (/Temat-Ps3-a-blu-ray-3d-38469)

Strony: 1 2 3


RE: Ps3 a blu-ray 3d - Paviano - 12-06-2011 15:25

Każdą konsolę przerobisz, jeżeli ma niższy firmware niż najnowszy, bo przeważnie jak wyjdzie nowa przeróbka, to będzie nowy firmware Big Grin
Popatrz, do którego firmware możesz zaktualizować konsolę i dalej sobie przerób.


RE: Ps3 a blu-ray 3d - mikolaj90 - 12-06-2011 16:29

Ja tego nie czaje. Chodzi mi o przerobienie. Przecież jak się przerobi konsole to trzeba wgrać niższy firmware, a przecież jak włącza się grę to pojawia się komunikat, że trzeba zaktualizować system do najnowszej wersji aby móc sobie zagrać. Jak to jest z tym ? A jak się tylko połączy z internetem brick będzie albo NATYCHMIASTOWY ban !


RE: Ps3 a blu-ray 3d - Morfit - 12-06-2011 16:33

(12-06-2011 15:25)Paviano napisał(a):  Każdą konsolę przerobisz, jeżeli ma niższy firmware niż najnowszy, bo przeważnie jak wyjdzie nowa przeróbka, to będzie nowy firmware Big Grin
Popatrz, do którego firmware możesz zaktualizować konsolę i dalej sobie przerób.

Jedynie FAT...


RE: Ps3 a blu-ray 3d - mikolaj90 - 12-06-2011 17:02

To zależy od Ciebie. Chcesz to przerób po prostu - my Ci nie zabronimy Smile


RE: Ps3 a blu-ray 3d - Bolt - 12-06-2011 17:35

gry kosztuja duzo, ale uzywke mozna zawsze kupic, lub gre w ps store na 5 osob - zamiast 100 wydasz 20. Jailbreak nie jest tak pewny jak w x'ie, bo x'a moga zbanowac a na ps3 - brick - konsola na smietnik


RE: Ps3 a blu-ray 3d - damianus627 - 12-06-2011 19:38

No jak poczytałem o tym co się dzieje czasem jak się przerobi to wole nie przerabiać.
Ale jak ściągne film z netu w wersji 3D i puszcze przez PS3 to pójdzie czy nie?


RE: Ps3 a blu-ray 3d - Morfit - 12-06-2011 19:42

Akurat co do tego to loteria. Mój tata pobiera filmy FHD i 5.1 Surround ( koło 8-9 giga ) po czym ja uruchamiam je bezproblemowo na mojej PS-trójce. Natomiast zdarza się tak, że nie zaczytuje filmu z płyty ( na dysku przenośnym 500GB jest zawsze ok )

Bolt, jak można gra na PSS dla 5 osób kupić ?


RE: Ps3 a blu-ray 3d - mikolaj90 - 12-06-2011 19:46

Morfit, składasz się na jakąś grę z pss na gametrade.pl. Piszesz temat na co chcesz się złożyć, szukasz 5 ludzi, jeden kupuje i daje wszystkim do ściągnięcia Smile

Ps. damianus627 - filmy powinny działać, jednak jak kupisz oryginał filmu (na blu-rey) jakość będzie jeszcze lepsza, powalająca jednym słowem. I mam prośbę, odpisz na pw bo to ważne dla mnie.


RE: Ps3 a blu-ray 3d - Morfit - 12-06-2011 19:48

Mikołaj już szykuje praktyki na przerobienie swojej konsoli haha Tongue

Co do PSS - wybacz damianus że w Twoim temacie, ale nie chcę następnego tworzyć - można złożyć się na każdą grę ?


RE: Ps3 a blu-ray 3d - damianus627 - 12-06-2011 19:58

Dobra spoko morfit.
No już troche wiem jak kupie to wtedy będę miał więcej pytań.


Ps.
Czy np. w Gran Turismo 5 można grać w 3D?
Czy opłaca się kupować używane gry?
Mikołaj ale wiesz filmy 3D kosztują ponad 100zł ale ja mam niedaleko giełde RTV a tam kopiują orginalne filmy więc też tam mogę kupować na Blu-Rayach filmy.