Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Flaggery - nie dla dzieci neo - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Flaggery - nie dla dzieci neo (/Temat-Flaggery-nie-dla-dzieci-neo-37859)

Strony: 1 2 3


RE: Flaggery - nie dla dzieci neo - InTeR - 28-05-2011 23:30

Dobra Kapitan wyjdź Wink Z tego co widzę to wszystko przez Ciebie. Nie umiałeś i nie umiesz normalnie zarabiać więc zacząłeś flagować konta czy tam filmy. Zastanów się nad sobą, jesteś ZWYKŁYM NEOSEM. A temat chyba o niczym więc można zamknąć? Wink

-------------------------------------
Pozatym nie popieram oszukiwania ludzi poprzez wrzucanie fake na SC/CF/FC itd. ale nie o tym temat.
-------------------------------------


RE: Flaggery - nie dla dzieci neo - planeta 43 - 28-05-2011 23:51

(28-05-2011 23:30)InTeR napisał(a):  Dobra Kapitan wyjdź Wink Z tego co widzę to wszystko przez Ciebie. Nie umiałeś i nie umiesz normalnie zarabiać więc zacząłeś flagować konta czy tam filmy. Zastanów się nad sobą, jesteś ZWYKŁYM NEOSEM. A temat chyba o niczym więc można zamknąć? Wink

-------------------------------------
Pozatym nie popieram oszukiwania ludzi poprzez wrzucanie fake na SC/CF/FC itd. ale nie o tym temat.
-------------------------------------



Najpierw zminusował mi wszystkie filmiki z konta, około 20 filmików, potem wszystkie sflagował, oto jego metody. W dodatku skradł mi jedną z mniej ważnych, ale mimo wszystko, nisz. Trzeba się zabezpieczać na przyszłość.


RE: Flaggery - nie dla dzieci neo - Kapitan statku - 29-05-2011 07:02

Inter...
A kiedyś ktoś planecie sflagował konto i odrazu do mnie że to ja i mi całe konto na którym wyciągałem 10 $ dziennie....A poza tym blog też usunął.


JA nie usunąłem Twoich filmików !
Mi chodzi tylko o to że Ty zminusowałeś i sflagowałeś mi filmik i całe konto zostało usunięte tylko napisałeś komentarz że fake ( jeśli to nie Ty to o co się kłócisz) i widzialem 1 filmik na tym koncie i go usunąłem ..

Nie masz żadnych dowodów że to ja Ci tamte filmiki usunąłem ale zawsze to ja musze być...I do tego jak mogłem znaleźć twoje filmiki?


RE: Flaggery - nie dla dzieci neo - n1dor - 29-05-2011 07:51

Statek dlaczego zawsze jak czytam twoje posty, to sa one przeciwne z cala reszta forum, i zawsze kazdy ma cos do Ciebie ze cos robisz zle ? Cos musi jednak w tym byc...


RE: Flaggery - nie dla dzieci neo - Kapitan statku - 29-05-2011 07:57

TO nie czytaj Xpokerface Wink


RE: Flaggery - nie dla dzieci neo - Coristo - 29-05-2011 08:33

Głupoty piszecie Xpokerface


RE: Flaggery - nie dla dzieci neo - Kapitan statku - 29-05-2011 08:34

Usuńcie ten temat...
Planeta miał pisać nawet pismo żeby mi internet odcieliSmile
ahahhaXpokerface


RE: Flaggery - nie dla dzieci neo - n1dor - 29-05-2011 09:19

Czytam bo jestem ciekaw co sie dzieje na forum, lecz zawsze znajdzie sie taki dzieciak ktory obniza jego poziom.


RE: Flaggery - nie dla dzieci neo - Kapitan statku - 29-05-2011 09:24

Taa pewnie ja obniżam poziom forum. Niby Jak?


RE: Flaggery - nie dla dzieci neo - Marczyk - 29-05-2011 09:26

Skąd on miał namiary na Twoje konta ?