Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cupsell.pl - Zarabianie Na Kreatywności! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Cupsell.pl - Zarabianie Na Kreatywności! (/Temat-Cupsell-pl-Zarabianie-Na-Kreatywnosci-37565)

Strony: 1 2 3 4 5


cupsell.pl - pytanie - TREBORss - 09-02-2014 16:10

Witam.
Jestem zainteresowny współpracą w programie cupsell.pl. Mam wątpliwości jeśli chodzi o próg wiekowy wymagany do założenia tam sklepu. W regulaminie jest zapis:
§1 DEFINICJE
2. Użytkownik – osoba fizyczna, które ukończyła 18 lat i posiada pełną zdolność do czynności prawnych, osoby prawne oraz jednostki organizacyjne nieposiadające osobowości prawnej, ale mogące we własnym imieniu nabywać prawa i zaciągać zobowiązania. Użytkownikami mogą być osoby, które ukończyły 13 rok życia, ale nie ukończyły 18 lat w zakresie w jakim mogą nabywać prawa i zaciągać zobowiązania zgodnie z przepisami powszechnie obowiązującego prawa


Niestety niezbyt rozumiem podkreślony zapis.
W związku z tym moje pytanie brzmi - mając skończone 16 lat (rocznik 97) mogę normalnie zarabiać na tym serwisie? Jeśli tak to będąc osobą niepełnoletnią mogą mnie rozliczać z US?

Pozdrawiam.


RE: cupsell.pl - pytanie - TREBORss - 12-02-2014 12:35

Naprawdę nikt nie wie czy będąc osobą niepełnoletnią można zarabiać na cupsell.pl?


RE: cupsell.pl - pytanie - Kede - 12-02-2014 13:24

Przy wypłacie trzeba z nimi podpisać umowę o dzieło. Lub w przypadku osób z działalnością wystawia się fakturę.
Możesz zarabiać. Zarobione pieniądze możesz wymieniać na koszulki (płacić nimi) bądź wypłacić zgromadzoną kwotę. Nie wiem czy wiek ma jakieś znaczenie w przypadku umowy o dzieło. Zawsze możesz poczekać z podpisaniem umowy.


RE: cupsell.pl - pytanie - TREBORss - 12-02-2014 13:38

Dzięki, trzymaj +1 do reputacji Wink


RE: cupsell.pl - pytanie - I'mRight - 13-02-2014 17:29

Umowa cywilnoprawna, jaką jest umowa o dzieło, opiera się na Kodeksie Cywilnym. W KC mamy napisane, że osoba w wieku 13-18 lat może podjąć pracę z ograniczeniami. W praktyce, zależy to od pracodawcy.


Zarabiaj na własnych koszulkach ! - Sh4ker - 14-02-2014 10:28

[Obrazek: logo.jpg]

Witam dzisiaj chciałbym wam pokazać jak zarabiać w serwisie cupsell.pl, który zajmuję się produkcją i wysyłaniem koszulek dzięki którym my zarabiamy. Oferują nam darmowy hosting oraz domenę, oczywiście domenę można podpiąć swoją. Ogólnie nasz wkład polega tylko na zaprojektowaniu koszulki, oraz promowaniu naszej strony. Marże możemy narzucić dowolną, a najważniejsze że nie musimy się martwić o wysyłkę i produkcje.

[Obrazek: 2hp5ds0.png]

Mój sposób na zarobek jest prosty, mianowicie pomyśl na koszulkę może być dowolny. A skupiamy się jedynie na promocji na którą mam sposób, który nawet nie wymaga wielkiego poświęcenia. Wystarczy jedynie zaprojektować koszulkę, po czym wystawiać je na serwisach typu tablica.pl, sprzedajemy.pl, allegro.pl, gumtree.pl. Do tego w opisie podajemy link do danej koszulki, oczywiście serwis jest dowolny ja podałem przykłady.

[Obrazek: 33ku2s8.png]

Czysty : http://cupsell.pl/

Osobom które zarejestrują się z reflinku oferuję pomoc, od projektu do wykonania loga grafiki oraz napisania ogłoszenia. Dla każdego refa możliwy kontakt PW, GG, Email.

Zapraszam !



RE: Zarabiaj na własnych koszulkach ! - Dreamer1x6xX - 14-02-2014 12:00

Mógłbym wiedzieć ile zarabia się na takim jednym zakupie?


RE: Zarabiaj na własnych koszulkach ! - Sh4ker - 14-02-2014 12:14

Marża jest dowolna ja sobie ustawiłem 5zł, ale na bluzie może być więcej. Ale co do zarobku na jednym zakupie nie ma ograniczenia ty to ustalasz Smile, pozdrawiam.


RE: Zarabiaj na własnych koszulkach ! - Dreamer1x6xX - 14-02-2014 12:31

(14-02-2014 12:14)Sh4ker napisał(a):  Marża jest dowolna ja sobie ustawiłem 5zł, ale na bluzie może być więcej. Ale co do zarobku na jednym zakupie nie ma ograniczenia ty to ustalasz Smile, pozdrawiam.

Skorzystam jak będę miał wolny czas i jakąś wenę twórczą. A jeszcze jedno pytanie, bo pisałeś, że oferują darmowy hosting i domenę, to znaczy, że mogę u nich jakąś własną stronę założyć i ją promować? Bo ja zakupiłem dziś hosting, ale pod PPA.


Odp: Zarabiaj na własnych koszulkach ! - asiorek - 14-02-2014 12:34

Nie, chodzi tuttaj o domene sklepu jak sie nie myle :-)


Wysłane z mojej L9'tki za pomocą Tapatalk 2 - pisze z tel = brak polskich znakow przy odpowiedziach