Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Ptzplace przez proxy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Ptzplace przez proxy (/Temat-Rozwiazane-Ptzplace-przez-proxy-3665)

Strony: 1 2


RE: Ptzplace przez proxy - Danio - 22-03-2010 20:15

No ale mi ptzplace już przed tym jak zacząłem używać proxy nie działało. Czy wkońcu ktos mi odpowie na pytanie umieszczone w wątku?


RE: Ptzplace przez proxy - Magnus - 22-03-2010 20:19

Właśnie nie wiadomo raczej wyślą ale nie jestem pewien ... ciężkie pytanie


RE: Ptzplace przez proxy - DJAd1 - 23-03-2010 09:21

Wyślą nie masz się o co martwić bo zmieniłeś tylko IP... Tylko będziesz miał problem z wejściem na PTZPLACE bo proxy prędkości twojego internetu nie odwzorują


RE: Ptzplace przez proxy - Danio - 23-03-2010 16:47

Dzięki +


RE: Ptzplace przez proxy - Nayare - 24-03-2010 17:40

Siemano, dzis znow wzialem sie za sprawe ptzplace.lockerz.com i co sie okazalo? Strona nie wczytuje mi sie tylko jezeli poprzedze ja www., a kiedy wpisze samo ptzplace.lockerz.com to dziala :O Przed lutowym restockiem www. funkcjonowalo, jednak po juz nie wiem czemu przestalo. Tym, ktorym nie dziala radze nie wpisywac www., moze u was tez w tym tkwi problem. :-)


[Rozwiązane][Rozwiązane]Ptzplace przez proxy - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.