Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
30 legalnych emaili = 30 znajomych na lockerz.com więcej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 30 legalnych emaili = 30 znajomych na lockerz.com więcej (/Temat-30-legalnych-emaili-30-znajomych-na-lockerz-com-wiecej-3563)

Strony: 1 2


RE: 30 legalnych emaili = 30 znajomych na lockerz.com więcej - szulakaluble - 20-03-2010 21:03

Miałem juz nie pisac ale musze... po 1 bardzo podpada to ze wszystkie maile sa na gmailu...wiadomo nie od dzis ze nie ma czegos takiego ze kazdy twoj znajomy korzysta z jednej poczty... ilu ludzi tyle gustów. Po 2 ja ci nie wierze ze masz te konto z 2K ptz a bardziej to chce cie sprowokowac zebys dał screena:>


RE: 30 legalnych emaili = 30 znajomych na lockerz.com więcej - walkmanowiec - 21-03-2010 08:19

Maile są na gmailu ponieważ w miejscu gdzie pracuję (średnia firma) wszyscy korzystają z tego serwisu.
Screena? Ależ proszę bardzo Wink
Może znajdzie się jakiś chętny na konto? mi już szkoda klikania...

[Obrazek: lockerzkopia.jpg]


RE: 30 legalnych emaili = 30 znajomych na lockerz.com więcej - Dores - 21-03-2010 12:50

Ale jaja wszyscy z pracy pewnie zakładają konta na jednym ip w pracy i ban haha :-l


RE: 30 legalnych emaili = 30 znajomych na lockerz.com więcej - walkmanowiec - 21-03-2010 13:04

Same niedowiarki tutaj... Smile No cóż... Nie moja sprawa Wink
Kto zechce ten uwierzy a zawistni zawsze znajdą wytłumaczenie. To tyle.


RE: 30 legalnych emaili = 30 znajomych na lockerz.com więcej - rj7rad - 21-03-2010 13:13

Lepiej kupic ode mnie konto z 61 znajomymi Smile Tongue


30 legalnych emaili = 30 znajomych na lockerz.com więcej - Roben - 30-07-2012 11:16

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.