Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
www.fbcash.pl - zarabiaj przez klikanie w Lubię to na facebook'u - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: www.fbcash.pl - zarabiaj przez klikanie w Lubię to na facebook'u (/Temat-www-fbcash-pl-zarabiaj-przez-klikanie-w-Lubie-to-na-facebook-u-35513)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: www.fbcash.pl - zarabiaj przez klikanie w Lubię to na facebook'u - Yanke$ - 20-04-2011 17:36

Nie będę udostępniał swojego adresu e-mail publicznie - wysłałem wiadomość PW, liczę na rzetelną odpowiedź.

@EDIT
aha od razu sobie zastrzegam, aby nie udostępniał pan publicznie adresu email, w razie konieczności proszę skontaktować się ze mną na PW.


RE: www.fbcash.pl - zarabiaj przez klikanie w Lubię to na facebook'u - KrisBarca_92 - 21-04-2011 13:14

na razie 1,37 ;D zobaczymy jak bedzie z wyplatami Smile
jak cos mam 145 znajomych na fejsie


RE: www.fbcash.pl - zarabiaj przez klikanie w Lubię to na facebook'u - DDK - 21-04-2011 13:43

No fajny portal się zapowiada Big Grin Lepszy od buxów


RE: www.fbcash.pl - zarabiaj przez klikanie w Lubię to na facebook'u - Piotr Fabiański - 21-04-2011 21:29

Informacja dla wszystkich logujących się z kont fikcyjnych, bądź specjalnie założonych do nabijania klików.

Nie zakładajcie takich kont bo i tak nie zostanie ono zaakceptowane do systemu.
Oszczędzi to czasu i nam i Wam.


Przypominam również o minimalnej liczbie znajomych: 50.


RE: www.fbcash.pl - zarabiaj przez klikanie w Lubię to na facebook'u - MariuszM127 - 24-04-2011 18:17

Mam 83 znajomych, konto mam od dawna, i oczywiście dostaję maila "konto zablokowane"
Czy są jakieś inne wymogi regulaminu, o których nie wiem? xD


RE: www.fbcash.pl - zarabiaj przez klikanie w Lubię to na facebook'u - artekn - 24-04-2011 21:01

Jutro się zarejestruję, choć czytając poprzednie posty, mam pewne wątpliwości, co do tego serwisu. Ale nie zaszkodzi spróbować. Z drugiej strony patrząc na to, ile jest płacone za jedno "Lubię to" to zapowiada się suuuper!


RE: www.fbcash.pl - zarabiaj przez klikanie w Lubię to na facebook'u - rajmek126p - 24-04-2011 22:28

ehhh. następny spalony serwis klikałem lubie to miałem 2.12zł i dostałem bana. hmm ciekawe za co Smile


RE: www.fbcash.pl - zarabiaj przez klikanie w Lubię to na facebook'u - Por2010 - 25-04-2011 13:21

a mi zablokowali konto;/
nawet nic na nim nie robiłem Big Grin


RE: www.fbcash.pl - zarabiaj przez klikanie w Lubię to na facebook'u - Piotr Fabiański - 25-04-2011 20:44

Nie chodzi nam o blokowanie kont dla własnego widzi mi się.

Nikogo nie blokujemy żeby zyskać 10 klików bo dla nas to też jest strata.. Taka osoba która otrzyma wypłatę i będzie cyklicznie klikać w linki jest dużo bardziej opłacalna, ponieważ jest powracającym użytkownikiem.

Chodzi o to, że konta nie będące znajomym danego reklamodawcy, wyglądają na konta fikcyjne (brak zdjęcia, mała ilość znajomych, ze zmyślonymi danymi, itp.) dla naszych reklamodawców. Dlatego niestety duża część logujących się na www.fbcash.pl odpada, ponieważ chcemy zapewnić jak najwyższa konwersję dla reklamodawcy.

Dlatego polecam na czas akceptacji odblokować dostęp do tablicy czy znajomych w celu całkowitego sprawdzenia i rozwiania wszelkich wątpliwości.


RE: www.fbcash.pl - zarabiaj przez klikanie w Lubię to na facebook'u - Loder222 - 26-04-2011 15:06

ja mam 3 znajomych i moje konto nie jest fiukcyjne bo każde dane się zgadza;p