Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM]Skrypt na Captche+wybieranie nagrody działająca pod Google Chrome i FF - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+----- Wątek: [SPRZEDAM]Skrypt na Captche+wybieranie nagrody działająca pod Google Chrome i FF (/Temat-SPRZEDAM-Skrypt-na-Captche-wybieranie-nagrody-dzialajaca-pod-Google-Chrome-i-FF-34853)

Strony: 1 2 3


RE: [SPRZEDAM]Skrypt na Captche+wybieranie nagrody jak w LRC działająca pod Google Chrome - matrix9015 - 10-04-2011 13:15

Jestem posiadaczem tego oto skryptu. Mogę napisać, że wszystko było by dobrze gdyby nie jedna rzecz. Wybór nagrody i kategorii działa dobrze, jedynie jest pewien problem z captchą, skrypt wpisuje tylko jedną captchę.


RE: [SPRZEDAM]Skrypt na Captche+wybieranie nagrody jak w LRC działająca pod Google Chrome - Derek - 10-04-2011 13:20

pracuje na tym moze w przyszloscu wyjdzie aktualizacja. Matrix dziekuje za recenzje. Wydaje mi sie ze konkurencja chce zmniejszyc mi sprzedaz Smile


RE: [SPRZEDAM]Skrypt na Captche+wybieranie nagrody jak w LRC działająca pod Google Chrome - lutzen - 11-04-2011 16:22

Co tutaj ma konkurencja, Ty sprzedajesz nie sprawny skrypt... Sprzedajesz "Skrypt na Captche +wybieranie nagrody...."
A wychodzi na to, że sprzedajesz skrypt na jedną captche i wybieranie nagrody ;O


RE: [SPRZEDAM]Skrypt na Captche+wybieranie nagrody jak w LRC działająca pod Google Chrome - Derek - 11-04-2011 16:38

@up
Matrixowi chodzi o to że po wykorzystaniu jednej captchy trzeba sobie wygenerować następna. A sam skrypt może mieć niezliczoną ilość captchy nie ma tu żadnych ograniczeń. Przepraszam jeżeli źle się zrozumieliśmy.


RE: [SPRZEDAM]Skrypt na Captche+wybieranie nagrody jak w LRC działająca pod Google Chrome - onlyone - 11-04-2011 19:44

taki jesteś pro a nie umiesz zrobić dwóch drobnych zmian w skrypcie żeby wszystko dobrze smigało? Big Grin


RE: [SPRZEDAM]Skrypt na Captche+wybieranie nagrody jak w LRC działająca pod Google Chrome - Derek - 11-04-2011 20:11

LRC ma zdolność zmieniania captchy. Pod chrome trzeba pisać nowy skrypt. Według mnie i tak skrypt spełnia swoje zadanie.

EDIT:Skrypt po odświeżeniu strony wpisuję kolejną captche.


RE: [SPRZEDAM]Skrypt na Captche+wybieranie nagrody działająca pod Google Chrome i FF - Derek - 13-04-2011 05:46

odświeżam. Skrypt nadal w sprzedaży.


RE: [SPRZEDAM]Skrypt na Captche+wybieranie nagrody działająca pod Google Chrome i FF - ***Perl*** - 15-04-2011 20:00

Czekam na opinie o skrypcie


RE: [SPRZEDAM]Skrypt na Captche+wybieranie nagrody działająca pod Google Chrome i FF - kredek8493 - 15-04-2011 21:01

skrypt działa bardzo dobrze...dziś wpadło 75$ a byłoby więcej gdybym wcześniej o restocku się dowiedział i nabił więcej punktów Smile


RE: [SPRZEDAM]Skrypt na Captche+wybieranie nagrody działająca pod Google Chrome i FF - m4rcin93 - 15-04-2011 21:20

(15-04-2011 21:01)kredek8493 napisał(a):  skrypt działa bardzo dobrze...dziś wpadło 75$ a byłoby więcej gdybym wcześniej o restocku się dowiedział i nabił więcej punktów Smile

dziwne. bo sam autor tego skryptu napisał w innym temacie że..
Derek napisał(a):Czym zamawiałeś: Ręce na chromie Tongue/ powiadamiacz LRC
Komentarz: Wszedłem na PP 250$. Zamówiłem wyskoczył czarny ekran wbijam do wyboru kategorii. Gdy wszedłem na inną nagrodę widziałem taki napis jak na screenie powyżej wyskakiwał Sorry, you've already redeemed!

A więc jeśli ma "super" skrypt to czego go nie użył ? Może się czepiam no ale użytkownik z 6 postami zachwalający Jego skrypt brzmi podejrzanie..