Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Drugi Restock dla Americas Dziś! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Drugi Restock dla Americas Dziś! (/Temat-Drugi-Restock-dla-Americas-Dzis-34774)

Strony: 1 2 3 4


RE: Drugi Restock dla Americas Dziś! - ketrab - 07-04-2011 19:02

paskur, nie masz dostępu, skoro konto na USA.


RE: Drugi Restock dla Americas Dziś! - paskur - 07-04-2011 19:08

a racja, czytac nie umiem


RE: Drugi Restock dla Americas Dziś! - ketrab - 07-04-2011 19:16

kurde, a ja nie mam maila o tym restocku, że mam dostęp..konto na meksyk. sytuacja powtarza się z ubiegłego tygodnia, gdy nie zaakceptowali mi australijskiego konta.


RE: Drugi Restock dla Americas Dziś! - Tomin - 07-04-2011 19:53

(07-04-2011 19:16)ketrab napisał(a):  kurde, a ja nie mam maila o tym restocku, że mam dostęp..konto na meksyk. sytuacja powtarza się z ubiegłego tygodnia, gdy nie zaakceptowali mi australijskiego konta.

IP polskie, adres polski... myslales ze ich wykiwasz?


RE: Drugi Restock dla Americas Dziś! - ketrab - 07-04-2011 20:07

adres meksykański...
a myślisz że inni, np. Tech, jak robią..? do meksyku jedzie konto utworzyć?


RE: Drugi Restock dla Americas Dziś! - zioomek65 - 07-04-2011 21:16

Z racji że nie mam dostępu na dzisiejszy restock mogę spróbować komuś coś zamówić. Biorę 50% z refundacji nagrody. Posiadam LRC PRO oraz ER PRO i skrypt do kapczy Chętni pisać na PW


RE: Drugi Restock dla Americas Dziś! - Burned - 08-04-2011 14:03

Może ktoś kto uczestniczył w restocku coś napisze ? Czy lagi były i jak długo nagrody się trzymały ?


RE: Drugi Restock dla Americas Dziś! - Tech - 08-04-2011 14:15

A więc tak:

Na początku była pierwsza fala, mega fail, lagów nie było, ale prawie nikt z zaproszonych nie wbił, natomiast co ciekawe, kilka osób z Azji miało dostęp (czyżby przez pomyłkę zostawili taką samą listę osób jak w zeszłym tygodniu? nc), większe nagrody się rozeszły. Potem zamknęli PTZPlace i odbyła się druga fala. Tu też chyba kilka osób miało napis "Sorry you're not in this redempetion". Co ciekawe posiadacze botów zostali 'zownedowani', bo każdy kto wbił na bocie został oflagowany. Ja osobiście używałem taskera i zamówiłem 20$ (jak wbiłem to to była najwyższa kwota), potem widziałem, że PP 15, 10 i 5$ trzymały się jeszcze bardzo długo, tak samo jak i 10x PTZ i nagrody z innych zakładek.

Możliwe, że to początek końca botów. Już 2 restocki z rzędu LRC nie daje rady z zabezpieczeniami, zobaczymy jak będzie za tydzień Tongue


RE: Drugi Restock dla Americas Dziś! - artekn - 08-04-2011 16:37

Jak dla mnie to świetna wiadomość Tech. Wreszcie będzie się liczyć szybkość własna, a nie boty, a poza tym niektórzy nie chcą inwestować spory kasy w Lockerz.


RE: Drugi Restock dla Americas Dziś! - tomko111 - 08-04-2011 16:40

Sorry you're not in this redemption, chociaż konto na Kanadę było. Na drugiej fali też nie mogłem wbić.