Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lockerz nie ogarnia - Baza ogólna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Lockerz nie ogarnia - Baza ogólna (/Temat-Lockerz-nie-ogarnia-Baza-ogolna-33488)

Strony: 1 2


RE: Lockerz nie ogarnia - Baza ogólna - InTeR - 18-03-2011 13:58

mateusz to i tak słabo Big Grin
Kiedyś tam wyslali mi potw. wysyłki ipoda nano 8gb pink którego nie wygrałem. No nic przebolałem taką pomyłkę i przyjąłem z cłem ok. 120zł.
Wczoraj do mnie kurier dzwoni ze paczka jest 250km odemnie w jakiejś innej miejscowości o tej samej nazwie (kod pocztowy był na moją miejscowość więc dziwne), myślałem, że to shufla którą wygrałem dzień przed wigilią, a tutaj przychodzę ze szkoły i co? ...... kolejny ipod nano 8gb pink BEZ OPŁAT...
Pozdrawiam Lockerz, liczę na więcej faili.


RE: Lockerz nie ogarnia - Baza ogólna - cinexik - 18-03-2011 14:07

(18-03-2011 07:15)DonHoracy napisał(a):  Ja kiedyś napisałem do tej lodziary maila w stylu "gdzie jest moja paczka" a ona odpisała mi jak zresetować hasło do konta.
Wiem, że w dzisiejszych czasach na taki luksów jak cukier mogą sobie pozwolić tylko najbogatsi ale żeby go od razu wciągać?

czytałem w SUPER EXPRESSIE, że cukier ma stanieć Big Grin


RE: Lockerz nie ogarnia - Baza ogólna - krysia9545 - 18-03-2011 17:21

Myślę, że tutaj haggard ma coś do powiedzeniaBig Grin
Mi się jedynie przydarzyło takie coś, że gdy na restocku wygrałem słuchawki za 3000 PTŻ, to tych punktów z konta mi nie odjęłoTongue


RE: Lockerz nie ogarnia - Baza ogólna - sssTOMEKsss - 19-03-2011 13:41

hmm to ja raz przez pomyłkę dostałem 50$ od nich na PP Tongue nie wiem skąd za co ale się ucieszyłem Smile
kiedyś wcześniej jeszcze jak wysyłali bluzki zlist to również otrzymałem 2 Smile


RE: Lockerz nie ogarnia - Baza ogólna - ronaldo23 - 19-03-2011 15:18

ja wygralem 2x pp 25$ z dwoch kont,gdzies w polowie stycznia,do tej pory nie mam zadnego potwierdzenia/anula,ostatnio sie wkurzylem napisalem do kejti.Odpisala mi ze nie ma mnie w bazie,wiec wyslalem jej dowod-zdjecie mejla o wygranej,po kilku konwersacjach w koncu zgodzila sie wyslac moje zgloszenie do ich teamu,zobaczymy moze cos to da,tak samo chyba musze z tym drugim kontem zrobic.A jeszcze jedna rzecz,na poczatku stycznia wygralem nanoi toucha,potem przyszly potwierdzenia,do dzis nic nie mam ;D


RE: Lockerz nie ogarnia - Baza ogólna - Nayare - 19-03-2011 16:21

Ronaldo, zapewne odpisza Ci, ze Twoja/e nagroda/y zostala/y anulowana/e