Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FailStock po raz 3! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: FailStock po raz 3! (/Temat-FailStock-po-raz-3-33350)

Strony: 1 2 3


RE: FailStock po raz 3! - Monster - 16-03-2011 14:03

Ja tam jakoś mogłem wbić bez problemów, lagów, i innym złych rzeczy i sobie spokojnie zamówiłem. Plus tego jest taki że odbył się przed 22, a więc wyspany w pełni sił każdy był. Bo gdyby wszyscy czekali do 3 w nocy i nie miało dostępu to dopiero nerwa by była Big Grin


RE: FailStock po raz 3! - tomko111 - 16-03-2011 14:04

I jeszcze admin - banan wczoraj spadł z podłogi jak był na tsie...
To się nie dziwię, że restock był nieudany Big Grin
(16-03-2011 14:03)Monster napisał(a):  Ja tam jakoś mogłem wbić bez problemów, lagów, i innym złych rzeczy i sobie spokojnie zamówiłem. Plus tego jest taki że odbył się przed 22, a więc wyspany w pełni sił każdy był. Bo gdyby wszyscy czekali do 3 w nocy i nie miało dostępu to dopiero nerwa by była Big Grin

No się nie dziwię, że jesteś taki wyluzowany, jak mogłeś wejść na restock bez problemu. Lagów i innych problemów nie było, bo niby jak, jak kilka % wszystkich użytkowników mogło się zalogować.


RE: FailStock po raz 3! - Burned - 16-03-2011 14:35

To co robia to jest jest smiech po prostu. Zaczeli wysyłac wszystkim że niewielka grupa nie miała dostępu i kupony na 1000PTZ. Dostałem taki nawet na konto które mam od miesiąca.


RE: FailStock po raz 3! - adambk - 16-03-2011 14:37

Ogólnie to lockerz spadł na psy... może powinno ich się wysłać na szkolenia do polski w sensie programistów bo lipę odwalają :/ i te aukcje wrrrr może trzeba im dać namiary do programistów z podbij.pl to może wtedy coś się poprawi.


RE: FailStock po raz 3! - Takahari - 16-03-2011 14:48

teraz tak mówisz że spadł na psy dostaniesz nagrodę bądź rekompensatę to banan od ucha do ucha...
skończ tak pierd**** bo aż mnie mdli od tego...

peace


RE: FailStock po raz 3! - Driver - 16-03-2011 15:03

ja nie wiem czy mialem dostep Smile poszedłem jesc kolacje Tongue


RE: FailStock po raz 3! - krysia9545 - 16-03-2011 15:45

(25-02-2010 09:59)Admin napisał(a):  Pamiętaj że 2 przetłumaczone zdania to nie materiał na Newsa.

Widzę, że wzięło Cię na pisanie newsów, ale takie informacje lepiej umieszczać w dziale 'Ogólnie o Lockerz', bo co na hallway napiszą to od razu do Newsów dajesz...


RE: FailStock po raz 3! - Knoh - 16-03-2011 16:08

Już to mnie wszystko wkurza powinienem mieć dostęp do tego restocku a nie miałem ;/


RE: FailStock po raz 3! - Lubelak - 16-03-2011 16:15

Ta dobrze że ten fail był dosyć wcześnie
U nich zawsze jest nie ogar ,miejmy na dzieje że chociaż w czwartek uda się wejść


RE: FailStock po raz 3! - tomko111 - 16-03-2011 16:32

(16-03-2011 15:45)krysia9545 napisał(a):  
(25-02-2010 09:59)Admin napisał(a):  Pamiętaj że 2 przetłumaczone zdania to nie materiał na Newsa.

Widzę, że wzięło Cię na pisanie newsów, ale takie informacje lepiej umieszczać w dziale 'Ogólnie o Lockerz', bo co na hallway napiszą to od razu do Newsów dajesz...

Nie mów mi co mam robić. Skoro newsy są akceptowane to znaczy, że się nadają, w dziale NEWS jest moderacja. Wydaje mi się, że to jest news i jak najbardziej jest w swoim dziale. Smile Policz sobie zdania i stwierdzisz też, że znajduje się kilkanaście zdań przetłumaczonych + dodane coś ode mnie, a nie 2 tak jak napisałeś/aś?
Jak jesteś mężczyzną to masz gejowski nick, a jak kobietą to przepraszam za uniesienie. Tongue

Jak masz jakieś zażalenia to pisz do admina, a nie spamujesz tylko.