Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Rozkmina - FIGHT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Rozkmina - FIGHT! (/Temat-Rozwiazane-Rozkmina-FIGHT-3239)

Strony: 1 2


RE: Rozkmina - FIGHT! - Masochista - 19-03-2010 14:25

Niby punkty mają iść 4x w górę a nie ceny :/
Tak przeczytałem w tłumaczeniu hallway
proszę o poprawienie mnie , jak jestem w błędzie.


RE: Rozkmina - FIGHT! - Aja - 19-03-2010 14:28

(19-03-2010 14:25)Masochista napisał(a):  Niby punkty mają iść 4x w górę a nie ceny :/
Tak przeczytałem w tłumaczeniu hallway
proszę o poprawienie mnie , jak jestem w błędzie.

Jesteś w błędzie ceny ida 4x


RE: Rozkmina - FIGHT! - Duch - 19-03-2010 14:45

Nie chcę Cie straszyć ale te ceny 4x mogą ci uprzykrzyć życie Sad a dodatkowo trzeba jeszcze się załapać w tych lagach, żeby ktoś cię nie wyprzedził. ;/


RE: Rozkmina - FIGHT! - Zythus - 19-03-2010 16:01

Ceny ida 4x

Ja tam brałbym psp [800 ptz] Smile


RE: Rozkmina - FIGHT! - CARLOS - 22-03-2010 20:50

...to jest juz stary temat Big Grin O cenach wiem wiec nie po co mnie pouczacie, po 2 o jakies lagi, itp sie nie boje, 2x mi sie udalo zamowic, to i teraz mi sie uda. Jestem Optymistą ;]

EDIT: Mam kolejna rozkmine ^^ PSP albo Shuffle ;/


[Rozwiązane][Rozwiązane]Rozkmina - FIGHT! - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.