Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Jak wygląda ban na lockerz.com? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Jak wygląda ban na lockerz.com? (/Temat-Rozwiazane-Jak-wyglada-ban-na-lockerz-com-32)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Jak wygląda ban na lockerz.com? - Magnus - 11-11-2009 19:54

aha mam 3 konta bo myslalem ze zwalilem tamte albo cos ;/ ;/ to ja juz nie wiem Sad((


RE: Jak wygląda ban na lockerz.com? - Admin - 11-11-2009 20:05

problem taki jak Ty ma więcej osób i na pewno wiekszość z nich zostanie na dniach NAPRAWIONA.


jeśli jednak czymś sie martwisz to zawsze możesz sie przyznać (odyss) :
http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=25


@down
(11-11-2009 20:37)MAGNUS95 napisał(a):  do czego ?

powyżej sam sobie odpowiedziałeś


RE: Jak wygląda ban na lockerz.com? - Magnus - 11-11-2009 20:37

do czego ?


RE: Jak wygląda ban na lockerz.com? - xellos666 - 12-11-2009 00:38

(11-11-2009 09:58)Admin napisał(a):  musisz udawać jak w piosence majewski show : nic sie nie stało Big Grin

a mowię poważnie bo jak już wspomniałem punkty w dalszym ciągu są w bazie - informacja ta jest zawarta na głównej stronie lockerz.com Cool

no tak ale jak ktoś nie może się zalogować to nie może odpisać na Dailies czyli traci punkty...dziś właśnie taką sytuację miała moja siostra, od godz 23 próbowała sie zalogować przez 30min i niestety się nie udało...


RE: Jak wygląda ban na lockerz.com? - Magnus - 12-11-2009 15:06

a ja nadal mam 0 PTZ nie wiem co sie stało wczoraj tez tak mialem a mialo sie to naprawic ;/ ;/


RE: Jak wygląda ban na lockerz.com? - Admin - 12-11-2009 15:25

większość osób JUZ MA naprawione, moze sprobuj do nich napisac


RE: Jak wygląda ban na lockerz.com? - Magnus - 12-11-2009 15:29

to znaczy co mam pisac ? Sad
ja mam 3 konta i mi 0 wyskakuje Sad(( pomozcie co robic
ja mam 3 konta i mi 0 wyskakuje Sad(( pomozcie co robic


RE: Jak wygląda ban na lockerz.com? - Kleszczman - 12-11-2009 16:34

Napisz iż na twoim koncie przez dłuższy czas masz ciągle 0 PTZ i sytuacja nie ulega zmianie.

P.S. Jeśli nie czujesz się mocny w angielskim to potem pomogę Ci to skrobnąć Wink


RE: Jak wygląda ban na lockerz.com? - jakubixioraczek - 12-11-2009 17:24

To jest poprostu tzw. bug czyli błąd serwera ale na bazie danych mają wszystkie punkty które miałeś


RE: Jak wygląda ban na lockerz.com? - Magnus - 12-11-2009 19:11

aha to moze mam nadzieje ze wszystko wroci do normy . ..