Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[NOWY SPOSÓB] Jak oglądać niedziałające filmiki w PLAY - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+------ Dział: Poradniki ! (/Forum-Poradniki-14)
+------ Wątek: [NOWY SPOSÓB] Jak oglądać niedziałające filmiki w PLAY (/Temat-NOWY-SPOSOB-Jak-ogladac-niedzialajace-filmiki-w-PLAY-3053)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: Jak oglądać niedziałające filmiki w PLAY - Killer - 10-03-2010 23:40

(10-03-2010 23:34)MyBijacz napisał(a):  Już się tak nie wymądrzaj bo cie szkoda słuchać. Powiększałem ciulu i to samo, nie mam 5 lat...
NIe mam zamiaru się tu z tobą kłócić.
Peace

dzieciaku moze najpierw odpal film na full screnie i daruj sobie glupie komentarze bo ktos kto odwala dobra robote dla forum nie zasluguje na tak prostackie teksty.
a jak masz pc 233mhz to i tak wiele nei zdzialasz=/

plus dla horacego


RE: Jak oglądać niedziałające filmiki w PLAY - tactlessczak27 - 10-03-2010 23:50

PLUSIK LECI CI A NIE MI
A ty MyBijacz pomyśl 5 razy zanim coś napiszesz.


RE: Jak oglądać niedziałające filmiki w PLAY - Szyna - 11-03-2010 00:08

To że niemożemy oglądać tych filmików daje przewagę Amerykańcom, to troche nie fair ze strony Lockerz.


RE: Jak oglądać niedziałające filmiki w PLAY - lechiag1818 - 11-03-2010 00:10

a ja gdy klikam na connect wyskakuje bład:
"Connection error occured while retrieving info [code 1].
Re-run client and try to connect again"

Nie wiecie moze jak to naprawic?


RE: Jak oglądać niedziałające filmiki w PLAY - DonHoracy - 11-03-2010 00:11

Szyna czytaj newsy na hallwayu. Lockerz napisało że dostaniemy równowartość, w tym rankingu do restocku, tylu punktów, ile USA uzbiera za te niedziałające filmiki. Czyli tylko stracimy PTZ za te filmiki chyba że pójdziecie za radą tego poradnika to nic nie przepadnie Smile

lechiah1818 uruchom ponownie program albo spróbuj połączyć się z innym serwerem.


RE: Jak oglądać niedziałające filmiki w PLAY - 7wgxfyx - 11-03-2010 00:44

niezłe k****** z ich strony z tymi filmami

Ogarnij na przyszłość słownictwo ~Alcor


RE: Jak oglądać niedziałające filmiki w PLAY - Zythus - 11-03-2010 07:38

Nie przeklinajcie please Smile.

I tak wygrywamy
USA 2,5mil ptz < 3,5mil ptz IT Team

Wink


RE: Jak oglądać niedziałające filmiki w PLAY - DonHoracy - 11-03-2010 07:44

Nie wygramy bo nagle USA przegoni nas o kilka PTZ na samym końcu, oczywiście dziwnym trafem się tak stanie bo my będziemy mieli milionową przewagę...
Dobra było trochę offtopu. Jak chcecie podyskutować o tym to w dziale "ogólnie o lockerz" jest do tego specjalnie przeznaczony temat.


RE: Jak oglądać niedziałające filmiki w PLAY - chudas94 - 11-03-2010 08:43

dziwne te 2 nowe filmiki mi działają (normalnie) a reszta nie ;p


RE: Jak oglądać niedziałające filmiki w PLAY - ketrab - 11-03-2010 08:56

a ja zrobiłem tak jak było napisane i niby OK i wszystko mi chodzi oprócz lokcerz..;|