Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
U nas PLAY nie działa a w USA tak ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: U nas PLAY nie działa a w USA tak ! (/Temat-U-nas-PLAY-nie-dziala-a-w-USA-tak-3009)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: U nas PLAY nie działa a w USA tak ! - freemen11 - 10-03-2010 14:47

Napisz ktoś do nich co zna dobrze angielski. Ciekawe co odpowiedzą. Widać że lockerz chcę jak najwięcej nagród zostawić w US.


RE: U nas PLAY nie działa a w USA tak ! - MotorniczyTramwaju - 10-03-2010 15:42

Tak coś podejrzewałem. Chciałem to nawet sprawdzić, zmieniając kraj, ale nie wiedziałem co wpisać w STATE, bo pierwsze literki kraju nie działają, pierwsze literki poszczególnych stanów też. Hahaha, ciekawe co napiszą na hallwayu. No chyba, że nie widzą w tym problemu Tongue


RE: U nas PLAY nie działa a w USA tak ! - gary126 - 10-03-2010 16:26

pierdo|e piszę do nich list że se w huaj lecą


RE: U nas PLAY nie działa a w USA tak ! - Kamson_xd - 10-03-2010 16:35

http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=2997&page=4 - przeczytaj Danio juz pisał do Lockerz


RE: U nas PLAY nie działa a w USA tak ! - ziomex983 - 10-03-2010 16:35

Ok jak my nie nabijemy to nikt nie nabije musimy złamać zabezpieczenia albo plan b przeciążyć servery i wszystko pójdzie sie j*bać


RE: U nas PLAY nie działa a w USA tak ! - Sh33p - 10-03-2010 16:56

Przez jakie proxy oglądacie te filmy?


RE: U nas PLAY nie działa a w USA tak ! - ledo - 10-03-2010 17:08

BO SIE ZARAZ KURWA ZESRACIE... odczekajcie ten czas, a nie pierdolicie od rzeczy, że to dla USA ... jeden dzień was nie zbawi


RE: U nas PLAY nie działa a w USA tak ! - Killer - 10-03-2010 17:10

rywalizacja rywalizacją ale bez jaj powinno to już działać


RE: U nas PLAY nie działa a w USA tak ! - Artek - 10-03-2010 17:12

@2Up: Święta pierdolona racja. Ludzie, nie bądźcie aż takimi noł-lajfami, żeby wypłakiwać się w poduszkę, bo Hamburgery (U.S.A) mogą oglądać filmiki a my nie. Wyjdźcie na dwór, przewietrzcie się i może akurat Play będzie działać. Dziękuję, do widzenia.


RE: U nas PLAY nie działa a w USA tak ! - SZAFI - 10-03-2010 17:13

ehhh... lockerz leci w ch*ja