Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Messi Może Sie Schować - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Messi Może Sie Schować (/Temat-Messi-Moze-Sie-Schowac-29763)

Strony: 1 2


RE: Messi Może Sie Schować - Silesia - 06-03-2011 21:39

To ja powiem tak... Dla mnie większym wyczynem jest cudowna bramka Jeża po 13 minutach gry w Górniu (bramka w debiucie) niż akcja Suareza. Dlaczego? Powód jest bardzo prosty: obrona Manchetsru w tym meczu była całkowicie rozbita, brak Vidica i Ferdinanda dał się we znaki. Wystarczyłoby, że Vidic stałby w miejscu, gdzie przebiegał ten cały Suarez i urugwajczyk wyglądałby jak maluch w zderzeniu z tirem.

Fanem Barcelony nie jestem ani kurdupla Messiego, ale mówienie, że Messi jest gorszy od Suareza jest śmieszne. Messi takich sytuacji miał setki i to w meczach z drużynami posiadającymi solidniejszą obronę od dzisiejszej obrony United. Dobrze, że Messi nie grał na miejscu Suareza, bo dzisiaj pewnie nabiłby kilka takich akcji do kolekcji.


RE: Messi Może Sie Schować - Roben - 06-03-2011 21:49

Jeszcze brakuje tego ze powiecie ze Messi jest od niego gorszy hehe


RE: Messi Może Sie Schować - Jeppers - 06-03-2011 23:16

a ja powiem tak, mecz życia, każdy ma taki, nawet Ty kiedyś na wf-ie będziesz miał taki dzień, jeżeli pokaże taki taniec z zespołami, którzy mają kompletną obronę (nie osłabioną) to zobaczymy co się uda porobić, w Ajax-ie takich tańców nie robił, co potwierdza mój argument, że to mecz życia, a co do samego Suareza, jest dobry, ale bez przesady, żeby tak nad nim się podniecać po jednym meczu, niech powtórzy to co robił Ronaldinho, Romario, Bebeto czy chociaż jego kolega z reprezentacji Diego Forlan. Zobaczysz co będzie w następnym meczu, podpaliłeś się za bardzo.

Pozdrawiam


RE: Messi Może Sie Schować - rasiak221 - 20-03-2011 00:13

C.Ronaldo taki dobry, i cały real, a powiedźcie mi co było w El Classico?Wink
5-0Wink
w kwietniu 4 mecze jak dobrze pójdzie razem zagra Barca z Realem, 1 liga 1 finał pucharu króla i 2 niepewne półfinał ligi mistrzówWink
Wtedy pogadamy, jak real dostanie po dupskuWink


RE: Messi Może Sie Schować - Jeppers - 20-03-2011 18:05

kolego, nie wiem jak Ty czytasz temat, ale on nie jest o Ronaldo, więc chyba pomyliłeś drogi, a co do meczów Barca - Real, poczekajmy do wyniku.


RE: Messi Może Sie Schować - Silesia - 20-03-2011 20:30

(20-03-2011 00:13)rasiak221 napisał(a):  C.Ronaldo taki dobry, i cały real, a powiedźcie mi co było w El Classico?Wink
5-0Wink
w kwietniu 4 mecze jak dobrze pójdzie razem zagra Barca z Realem, 1 liga 1 finał pucharu króla i 2 niepewne półfinał ligi mistrzówWink
Wtedy pogadamy, jak real dostanie po dupskuWink

No zobaczymy. Wcale bym taki pewny nie był, wystarczy, że lessi złapie kontuzję i może być lipka. Nie ma co się napinać jeszcze przed tymi meczami.


RE: Messi Może Sie Schować - rafalek9 - 20-03-2011 20:49

luis znów strzelił Smile

a te całe barca - real mam w dupie Smile niech wygrają więksi gwiazdorzy


RE: Messi Może Sie Schować - Torresinio - 20-03-2011 20:55

@Rafałek.. Widać.. masz bardzo szeroką wiedzę.. o piłce nożnej podsumowanie tematu.
Ps:Rusz dupe..i kituj na trening.. i jak taK zrobisz to możemy porozmawiać.


RE: Messi Może Sie Schować - Marczyk - 20-03-2011 21:04

(20-03-2011 20:49)rafalek9 napisał(a):  real mam w dupie

Kultura polskiego kibica. Zresztą grabisz sobie...Hala Madrit !


RE: Messi Może Sie Schować - rafalek9 - 20-03-2011 21:56

a te całe barca - real mam w dupie czyli te mecze Big Grin
(20-03-2011 20:55)Torresinio napisał(a):  @Rafałek.. Widać.. masz bardzo szeroką wiedzę.. o piłce nożnej podsumowanie tematu.
Ps:Rusz dupe..i kituj na trening.. i jak taK zrobisz to możemy porozmawiać.

z takimi jak unas są tak zrobić to nie problem..