Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Pytanie o wysylke z PE - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Pytanie o wysylke z PE (/Temat-Rozwiazane-Pytanie-o-wysylke-z-PE-29103)

Strony: 1 2 3


RE: Pytanie o wysylke z PE - Leopard - 04-03-2011 21:07

A po co czekać, aż przyjdzie na stary? Po co wprowadzasz kogoś w bład jak się nie znasz? @Kolix w piątek więczorem/nocą (naszego czasu), a czasem w sobotę Kowalski dodaje paczki do skrzynek, więc najprawdopodobniej dzisiaj (ew. jutro) dostaniesz mail'a Smile.


RE: Pytanie o wysylke z PE - kolix - 05-03-2011 20:16

Doszła paczka jak można sprawdzić ile kosztuje wysyłka do polski ? I żadnego emaila nie dostałem.


RE: Pytanie o wysylke z PE - maniak - 06-03-2011 08:41

Ja mam takie pytanie Smile Czy można zapłacić przekazem pocztowym za przesyłkę ? (bo nie wiem czy jak zaraz klikne nowa paczka do Polski to odrazu trzeba zapłacić a przekazem idzie z 3 dni na konto)


RE: Pytanie o wysylke z PE - xPietrek - 06-03-2011 09:13

(06-03-2011 08:41)maniak napisał(a):  Czy można zapłacić przekazem pocztowym za przesyłkę ?

Można zapłacić przekazem pocztowym na konto w mBanku. Po zleceniu wysyłki paczki do Polski, dostaniesz maila z prośbą o zapłatę poprzez PayPal, lub na konto, oraz wszystkimi potrzebnymi danymi.


RE: Pytanie o wysylke z PE - maniak - 06-03-2011 09:41

Ale to nie będzie przeszkadzać że pieniądze przekazem idą 3 dni?


RE: Pytanie o wysylke z PE - xPietrek - 06-03-2011 10:15

(06-03-2011 09:41)maniak napisał(a):  Ale to nie będzie przeszkadzać że pieniądze przekazem idą 3 dni?

Nie, nie będzie przeszkadzało. Będzie czekał na wpłatę, jak ją otrzyma to wyśle paczkę.


RE: Pytanie o wysylke z PE - kolix - 08-03-2011 19:31

Mam pytanie wypełniłem formularz wysyłki do polski i co mam kliknąć żeby zapłacić (chce wysłać tyko jedna paczkę bo tyle mam)?


RE: Pytanie o wysylke z PE - Leopard - 08-03-2011 20:14

Wypełniasz formularz wysyłki do PL, dodajesz paczkę do tej przesyłki (klikasz na taką paczkę obok przesyłki z Lockerz), potem klikasz w "Kliknij" koło paczki do PL i wyślij. Następnie czekasz na wiadomość o zapłacie Smile.


RE: Pytanie o wysylke z PE - 123damian123 - 08-03-2011 21:02

Panowie a jaką wartość wpisujecie? i ile się czeka na przesyłkę lotniczą z PE?


RE: Pytanie o wysylke z PE - Leopard - 08-03-2011 21:13

Jeśli wpiszesz wartość poniżej 40$, to generalnie nie powinieneś ponieść żadnych opłat celnych, ale w przypadku, gdy paczki zginie, to niestety będziesz stratny. A paczka lotnicza przychodzi w około 1,5-3 tygodni.