Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
wesolutki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: wesolutki (/Temat-wesolutki-28692)

Strony: 1 2


RE: wesolutki - wesolutki - 21-02-2011 13:46

Wszyscy, którzy po poście DonHoracego, który bezpodstawnie mnie oskarża i nazywa kłamcą bo napisałem "postaram się" i dziecko płacze bo nie zarobiłem dla niego nicSad do wglądu archiwum rozmowy. Murzynów szukaj w Afryce, a nie wśród userów na forum;p

PS
Nigdy captchy nie sprzedawałem... kolejnego kłamstwo DonHoracego ;p


RE: wesolutki - rafalek9 - 21-02-2011 14:21

taa
ja chciałem zebys mi aukcje wygał to nawet wiadomości odemnie nie przeczytałWink)
ale nic sie nie umawialiśmy Wink


RE: wesolutki - Driver - 21-02-2011 14:51

(21-02-2011 14:21)rafalek9 napisał(a):  taa
ja chciałem zebys mi aukcje wygał to nawet wiadomości odemnie nie przeczytałWink)
ale nic sie nie umawialiśmy Wink

ale Cie nie oszukał ? Wiec komentarz jest zbedny ... Wesolutki nie bedzie wszystkim zamawiał nagród :/


RE: wesolutki - wesolutki - 21-02-2011 14:53

@UP

Święta racja... ale co poradzisz, dużo tutaj neosów...


RE: wesolutki - DonHoracy - 21-02-2011 15:10

(21-02-2011 13:46)wesolutki napisał(a):  Wszyscy, którzy po poście DonHoracego, który bezpodstawnie mnie oskarża i nazywa kłamcą bo napisałem "postaram się" i dziecko płacze bo nie zarobiłem dla niego nicSad do wglądu archiwum rozmowy. Murzynów szukaj w Afryce, a nie wśród userów na forum;p

PS
Nigdy captchy nie sprzedawałem... kolejnego kłamstwo DonHoracego ;p

Dzieckiem nazywasz sam siebie bo jesteśmy w podobnym wieku jak nawet nie w tym samym <lol> Jak już wcześniej pisałem nie warto robić z tobą interesów bez prawnika za plecami <lol> Co do captchy to obiło mi się o uszy że handlowałeś ale widocznie to nie o Ciebie chodziło w każdym bądź razie to był przykład panie "Zaj.biste czytanie ze zrozumieniem" Smile