Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Helper] Lockerz Captcha Helper v0.3 - czyli wszystkie captche Lockerz w jednym - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+----- Wątek: [Helper] Lockerz Captcha Helper v0.3 - czyli wszystkie captche Lockerz w jednym (/Temat-Helper-Lockerz-Captcha-Helper-v0-3-czyli-wszystkie-captche-Lockerz-w-jednym-28662)

Strony: 1 2 3 4


RE: [Helper] Lockerz Captcha Helper v0.1 - czyli wszystkie captche Lockerz w jednym - C!tek - 22-02-2011 18:53

Wrzucić za darmo żeby sobie ludzie pobrali to nic takiego tym bardziej, że to nie skrypt np. do restocku przez który zmniejsza się szansa złapania lepszej nagrody. A tak to w shopie będzie można coś lepszego zamówić. Jakbym miał taki skrypt to bym tu go udostępnił, szukałem po necie bo niby jest za darmo do pobrania ale znaleźć nie mogę.


RE: [Helper] Lockerz Captcha Helper v0.1 - czyli wszystkie captche Lockerz w jednym - onlyone - 22-02-2011 19:09

To słabo szukałeś, ja znalazłem w 20 sekund. Kupiłem go od twórcy i jakoś nie widzi mi się żeby teraz każdy mógł go mieć za darmo. A nie można go udostępnić bo w końcu objęty jest jakimiś prawami autorskimi, co nie?


RE: [Helper] Lockerz Captcha Helper v0.1 - czyli wszystkie captche Lockerz w jednym - C!tek - 22-02-2011 20:18

No to skoro szukałeś 20sekund to znaczy, że jest dostępny za free i ludzie go mają.
Zapewniam cię, że jak to znajdę to tu wrzucę za free i koniec twojej pazerności w tym względzie będzie.


RE: [Helper] Lockerz Captcha Helper v0.1 - czyli wszystkie captche Lockerz w jednym - maki_ziom - 22-02-2011 20:24

Też nie mogę tego znalesc za free.
C!tek jak znajdziesz to daj znać.


RE: [Helper] Lockerz Captcha Helper v0.1 - czyli wszystkie captche Lockerz w jednym - djmichu - 23-02-2011 16:38

jak to działa 24/7


RE: [Helper] Lockerz Captcha Helper v0.1 - czyli wszystkie captche Lockerz w jednym - Buy - 23-02-2011 17:08

Delete this thread, don't you understand that this is fixable in a matter of SECONDS and can be fixed FOREVER. You'd better keep it private and use it yourself to get the BEST prize. THe more people have it, the less chances you have to score a high-valued prize.

Idiots.


RE: [Helper] Lockerz Captcha Helper v0.1 - czyli wszystkie captche Lockerz w jednym - wodnik1990 - 23-02-2011 17:28

Cool story bro!
I'm the author of that program and I can do with it what I want. Moreover, to win the auction you need an extra script that I doesn't publish. Oh and I forgot, you can insult your friends in the sandbox but not the people here!
EOT


RE: [Helper] Lockerz Captcha Helper v0.1 - czyli wszystkie captche Lockerz w jednym - Miu - 23-02-2011 17:53

(22-02-2011 19:09)onlyone napisał(a):  To słabo szukałeś, ja znalazłem w 20 sekund. Kupiłem go od twórcy i jakoś nie widzi mi się żeby teraz każdy mógł go mieć za darmo.

(22-02-2011 19:09)C!tek napisał(a):  No to skoro szukałeś 20sekund to znaczy, że jest dostępny za free i ludzie go mają.

Weź rusz głową zanim napiszesz.On napisał,że znalazł go i KUPIŁ.Znalezienie autora i kontaktu do niego to serio kilka sekund.


RE: [Helper] Lockerz Captcha Helper v0.1 - czyli wszystkie captche Lockerz w jednym - drewno009 - 23-02-2011 18:32

Po co to wgl?


RE: [Helper] Lockerz Captcha Helper v0.1 - czyli wszystkie captche Lockerz w jednym - djmichu - 23-02-2011 20:53

(23-02-2011 17:53)Miu napisał(a):  
(22-02-2011 19:09)onlyone napisał(a):  To słabo szukałeś, ja znalazłem w 20 sekund. Kupiłem go od twórcy i jakoś nie widzi mi się żeby teraz każdy mógł go mieć za darmo.

(22-02-2011 19:09)C!tek napisał(a):  No to skoro szukałeś 20sekund to znaczy, że jest dostępny za free i ludzie go mają.

Weź rusz głową zanim napiszesz.On napisał,że znalazł go i KUPIŁ.Znalezienie autora i kontaktu do niego to serio kilka sekund.
powiedzcie gdzie to możną kopic to sobie kupie d