Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
przyszłość naszej społeczności - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: przyszłość naszej społeczności (/Temat-przyszlosc-naszej-spolecznosci-26858)

Strony: 1 2 3


- marin - 01-01-2010 19:57

Jeżeli dział get-paid był od zawsze najbardziej popularny to trzeba go jakby na główną wrzucić. Co do reszty można zrobić to w ten sposób, że usunie się działy, które nie cieszyły się popularnością.

Ostateczną decyzję zostawmy Adminowi Smile


- Boro! - 02-01-2010 11:35

Lepiej się nie ograniczać. Usuwanie raczej korzyści nie przyniesie a może ktoś w przyszłości się tym zainteresuje.


- BizNET - 02-01-2010 14:07

Złotym środkiem było by chyba pozostawienie działów ebiznes, oraz ich modyfikację i dopracowanie a podstawowe działy Getpaid wyciągnąć na zewnątrz, bo chyba faktycznie zostały "zgniecione" i przytłumione.

Napiszcie jakie są jeszcze błędy forum. Osobiście znalazłem:
- Brak emotów przy szybkiej edycji postu
- Strona sama przesuwa się kilkukrotnie przed pełnym wczytaniem, w przypadku wejścia w nowy post.
- Wydaje mi się że czcionka postów nie jest dopasowana, przez co trochę jest nieczytelna.
- Wyśrodkowanie treści wiadomości PW

Proszę o wypisywanie pozostałych.


- koli - 02-01-2010 15:23

nieraz jak klikamy wyślij post to strona robi się biała z jakimś błędem muszę wtedy dać wstecz i spróbować znowu.

A odnosząc się do forum to kiedyś to było tylko Getpaid dlatego wydaje mi się tyle osób było, wyciągnięcie ich na zewnątrz na pewno jest dobrym posunięcie ale wszystkich tematów bym nie zostawił.


- JereManU - 02-01-2010 16:22

Moim zdaniem warto wyrzucić dział Import/Export, a Podatki/ZUS zintegrować z Prawem.
Natomiast z błędów ciągle wyskakuje błąd podczas zatwierdzania posta, od pół roku nie tak ze stopką coś jest. Tzn. np. w tematach usunięta jest stopka z linkami do phpbb czy przema i dlatego wywala ten błąd.


- marin - 02-01-2010 19:05

Racja, czasami ten błąd występuje. Ostatnio prawie w ogóle, ale jednak jest i to może w pewien sposób odrzucić nowego forumowicza.


- JereManU - 11-01-2010 00:44

Kiedy można spodziewać się zmian?


- moody - 12-01-2010 15:57

Wiele czasu minęło od czasu kiedy udzielałem się na tym forum, ale gdybym mógł coś podpowiedzieć to tych kilkaset złotych przeznaczył bym nie na zmianę samego forum, ale na reklamę. Są tu ludzie którzy katalogują, preclują, mają swoje strony, robią zaplecza. Każdy da coś od siebie i można wskoczyć na przyzwoite frazy w Google. To będzie skutkowało większą liczbą udzielających się użytkowników, czyli rozwojem forum.

Co do tematyki - nie ma co ukrywać, że z Getpaidu się wyrasta. Zostawiłbym jak jest.


- marin - 13-01-2010 20:55

Jestem trochę zawiedziony tym, że admin mało co się udziela na forum. Ostatnio to nawet nie ma czasu odpisać co do zmian.


- Boro! - 15-01-2010 15:02

Coś w tym jest. Jak admin był ostatnio online to więcej się działo :evil: