Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Potwierdzenia wygranych z lutowego restock'u! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Potwierdzenia wygranych z lutowego restock'u! (/Temat-Potwierdzenia-wygranych-z-lutowego-restock-u-2681)

Strony: 1 2 3 4


RE: Potwierdzenia wygranych z lutowego restock'u! - Szyna - 03-03-2010 23:26

Ja również godzinkę temu dostałem potwierdzenie Wink czekam na mój kubek Big Grin


RE: Potwierdzenia wygranych z lutowego restock'u! - johnny86 - 03-03-2010 23:33

DonHoracy tylko co bo ja wiele rzeczy zamawialem byl blad to dawalem dalej xD
nie mialem podsumowania, obym nie dostal bana jak sie okaze ze kilka przedmiotow zamowilemBig Grin


RE: Potwierdzenia wygranych z lutowego restock'u! - Kiziordzn - 03-03-2010 23:35

Mam 15 fake maili i też to dostałem Big Grin


RE: Potwierdzenia wygranych z lutowego restock'u! - DonHoracy - 04-03-2010 00:07

johnny to nie twoja wina Wink Lockerz zawaliło sprawe. Tak swoją drogą to nie zorientowałeś się, że Ci PTZ odjęło albo coś takiego? Przecież musiałeś coś zauważyć Wink Kiziordzn możesz odetchnąć w chwili, kiedy napiszą, że wysłali paczkę a na 100% kiedy dojdzie Big Grin
Swoją drogą jestem ciekaw, kiedy wysyłają te maile, że nagroda anulowana.


RE: Potwierdzenia wygranych z lutowego restock'u! - BartuS - 04-03-2010 08:39

Ja mam ok. 20 fake maili i iPoda Touch dostałem jak widzicie Wink


Ja też dostałem potwierdzenie na thermos


RE: Potwierdzenia wygranych z lutowego restock'u! - lansio94 - 04-03-2010 10:05

Nie mam fake kont i dzisiaj dostałem potwierdzenie Smile


RE: Potwierdzenia wygranych z lutowego restock'u! - johnny86 - 04-03-2010 12:34

(04-03-2010 00:07)DonHoracy napisał(a):  johnny to nie twoja wina Wink Lockerz zawaliło sprawe. Tak swoją drogą to nie zorientowałeś się, że Ci PTZ odjęło albo coś takiego?
No nie odjelo mi ani na ptzplace ani na lockerzeSmile do dnia dzisisiejszego mam taki sam stan ptz, wiec cierpliwie i cicho siedze i obserwujeWink


RE: Potwierdzenia wygranych z lutowego restock'u! - DonHoracy - 04-03-2010 13:29

Najwidoczniej bardzo się pomylili ale życze Ci, żeby wysłali coś wartościowego Wink


RE: Potwierdzenia wygranych z lutowego restock'u! - Nyscerion - 04-03-2010 14:09

@DonHoracy, wiem co piszę i o czym, więc nie potrzebuje tłumaczenia ;D


RE: Potwierdzenia wygranych z lutowego restock'u! - Artur1995Zdw - 04-03-2010 14:21

Ja też dostałem potwierdzenie mojego iPodzika Wink