Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Polski SurfBar - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Polski SurfBar (/Temat-Polski-SurfBar-26766)

Strony: 1 2 3


- marin - 19-12-2009 11:57

Biznes jest trudny jeśli chodzi o zdobywanie reklamodawców, jak jest ich dużo to reszta z górki Wink


- XeV - 19-12-2009 15:53

Jeszcze zobaczymy jak to będzie, programiści i graficy już pracują, a co do reklamodawców myślę, że jeśli będzie dużo użytkowników systemu to i będzie dużo reklamodawców.


- Cahais - 19-12-2009 22:54

XeV napisał(a):Zdradzę wam pewien sekretWink http://www.surfbar.pl w połowie stycznia 2010 Rusza Polski SurfBar :-D

To będzie historyczna chwilaBig Grin

Sam to będziesz prowadził czy kogoś do pomocy będziesz miał?

A i mam pytanko co do cen? Za tysiaka wejść ile będzie? Bo może coś zakupięBig Grin


- XeV - 20-12-2009 12:20

Cahais napisał(a):To będzie historyczna chwilaBig Grin

Sam to będziesz prowadził czy kogoś do pomocy będziesz miał?

A i mam pytanko co do cen? Za tysiaka wejść ile będzie? Bo może coś zakupięBig Grin


Tak Mały Krok dla Admina Duży Dla Polski... :rotfl:

SurfBar bedzie zarejestrowany jako działalność gospodarcza, będzie posiadał swoje biuro i odpowiedzialnych za to ludzi, czyli nie będzie "amatorki". A co do cen mamy mieszane uczucia może podpowiecie jakie ceny by Was satysfakcjonowały, a wówczas, robiąc cennik weźmiemy Wasze sugestie pod uwagę.


- Cahais - 20-12-2009 17:58

Hmmm ciężko powiedzieć

np.

na SmartBarre za :
10tys odsłon- 4€ (16zł?)
1000 kliknięć 41€ (170zł?)

ale nie można cen zgapiać i porównywać bo to są całkiem inne realia, osobiście proponował bym abyś wystawił część planowanych cen na krytykę forumowiczów... może to coś pomożeBig Grin


- koli - 20-12-2009 18:09

dokładnie jak wyżej, dodatkowo trzeba zaznaczyć że SmartBarre ma już swoje latka i jednak swoich użytkowników ma :)Jeżeli to ma być nowy syrf to musi mieć troszkę mniejsze ceny Smile


- XeV - 20-12-2009 19:10

Cahais napisał(a):na SmartBarre za :
10tys odsłon- 4€ (16zł?)
1000 kliknięć 41€ (170zł?)


Hmm... Myślę, że jak na Polskę są to duże ceny ale gdyby je zaokrąglić i dodać prę kliknięć, wejść było by okSmile

np.
5tys odsłon- 1zł
11tys odsłon- 2zł
22tys odsłon- 3zł
itp...
banner w menu programu 200 x 200 pixeli 10 tys wyświetleń- od 5zł
1500 kliknięć- 150zł
10,000 mailing od 50zł
1 ankieta(sonda) od 30gr do 1zl

(przy większych zamówieniach i dla stałych klientów przydzielane będą kody promocyjne do wykorzystania, w stylu bony rabatowe do 50%, bony nominalne do wykorzystania z zaprzyjaźnionych sklepach czy w samym SyfBar'ze)

Ceny kształtowały by się mniej więcej tak, i jaki jest wasze zdanie ?


- Boro! - 22-12-2009 10:53

Myślę ze zarobki nas bardziej interesują :->


- Cahais - 22-12-2009 13:10

Boro! napisał(a):Myślę ze zarobki nas bardziej interesują :->

XeV pytał grzecznie o nasze zdanie co do cen to staramy mu się jakoś pomócTongue

A swoją drogą to też mnie ciekawią zarobki??


- XeV - 22-12-2009 14:07

Zarobki jak wiadomo są uzależnione od jednego czynnika czyli reklamodawców, dużo reklama duża stawka, mało reklam mała stawka.