Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Marynarz v2.3 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Marynarz v2.3 (/Temat-Marynarz-v2-3-25690)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


- Boro! - 21-01-2009 10:04

makaj, tak naprawde to są już centy Sniechu. Ha a ja już zdążyłem przegrać :mrgreen: :mrgreen:


- Sniechu - 22-01-2009 19:30

Konkurs zakończony, termin zgłoszeń upłynął o 19:00.
Za chwilę wstawię kompletną drabinkę turniejową.

[ Dodano: 2009-01-22, 19:37 ]
Wyniki w pierwszym poście!

[ Dodano: 2009-01-22, 19:45 ]
Nagrodę główną otrzymuje doiy na konto w moim refbacku, jeśli chce otrzymać te 0.50$ na AP, proszę o wysłanie mi pw.
Zdecydowałem, że nagrodę pocieszenia za drugie miejsce otrzyma unruhe7. Pierwotnie nie planowałem takiej nagrody, ale jest to tylko 12 centów, więc nie ma żadnego problemu.
Szkoda, że tak mało osób się zgłosiło, byłoby ciekawiej...
Myślałem, że jak udział będzie darmowy to zgłosi się więcej osób, u ReXXXa było prawie 40!

Póki co robię przerwę z konkursami, zastanawiam się nad ulepszeniem, żeby przyciągnąć więcej ludzi. Jak nie będzie żadnego sponsora następnego konkursu, będę musiał zrobić płatny wstęp, bo nie mogę każdego sponsorować...


- mala1969 - 22-01-2009 19:46

Hehe,nawet doszłam do półfinałów :idea: Chyba pech mnie opuszcza :idea:


- Sniechu - 22-01-2009 19:49

mala1969, powiem szczerze, że na tym polega ciekawość takich konkursów. Spójrz, gdybyś trafiła w półfinale na kogoś innego niż unruhe7 i pokonała go, w bezpośrednim pojedynku z doiy'm byłby remis i o zwycięstwie decydowałaby dogrywka. W obecnej sytuacji porażka w półfinale z unruhe7, który w finale uległ doiy'emu.

Jeden zmieniony typ i wszystko mogło się skończyć zupełnie inaczej. Na tym polega piękno tych konkursów. :idea:


- unruhe7 - 22-01-2009 20:25

Ahhh tak blisko bylo wygranej :-P No nic trzeba obejść się smakiem.Grats doiy,szczęściarzu :-|


- Sniechu - 22-01-2009 20:53

Nagroda poszła do zwycięzcy na AP, poszła także nagroda pocieszenia do zdobywcy drugiego miejsca. :-|


- Boro! - 22-01-2009 21:26

Gratuluje zwycięzcy!

Że też od razu musiałem na niego trafić :-P :-P


- doiy - 22-01-2009 21:56

Hehe, wygrałem :mrgreen: Może czas przerzucić się na lotka. :-> Gratuluję wszystkim przegranym. :idea:


- Sniechu - 23-01-2009 15:03

Ruszyła druga edycja Marynarza v2!
Tym razem do zgarnięcia jest 0.75$! (Nie mogę zbyt dużo dokładać do tych konkursów...).
Poszukiwany jest sponsor nagrody w następnej edycji.

UWAGA! Wstęp do tej edycji marynarza jest płatny! Można zapłacić poprzez konto w moim refbacku, lub poprzez AP. WSTĘP: 0.05$!
Jak przesłać wpisowe na moje AP? Wystarczy zamienić 0.05$ na Czeskie korony i już mamy minimum do przelewu pomiędzy kontami AP!

Zapraszam! 0.05$ to nie dużo!

[ Dodano: 2009-01-23, 15:04 ]
Więcej info w pierwszym poście!


- doiy - 23-01-2009 20:15

Zapisany :-) I bardzo dobrze, że jest wpisowe. Nie rozumiem dlaczego Sniechu miałby dokładać ze swoich pieniędzy. Wpisowe niewielkie, a nagroda spora. Ja poprzednio wygrałem wybierając przypadkowe typy. Każdy ma takie same szanse na zwycięstwo. Jakby się jeszcze jakiś sponsor znalazł, to by było miło. :-P
Uwierzcie mi, warto się zapisać, bo każdy może wygrać. Na przykład mala1969 była blisko wygranej i unruhe. Zapisujcie się, bo jak się zapiszą tylko 2 osoby to konkurs się nie odbędzie, a ja chcę znowu wygrać. :->