Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bux.to [problem] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Bux.to [problem] (/Temat-Bux-to-problem-24452)

Strony: 1 2


- RONIN - 19-09-2008 19:08

Sniechu napisał(a):RONIN, na pierwszym? Chyba na ostatnim skoro się czeka 8 miesięcy :-P. Najlepsze bux'y to jak dla mnie takie z automatycznymi wypłatami jak np. neobux. Polecam, jeśli jeszcze tam nie jesteś to zapisz się http://neobux.com lub w łańcuszku na forum.



naucz sie czytac ze zrozumieniem tego co czytasz.....
napisalem ze buxto jst na 1 miejscu pod wzgledem dlugosci czasu oczekiwania na wyplate - wlasnie majac na mysli to ze sie czeka tyle miesiecy


- krolu116 - 19-09-2008 19:09

stasiorawicz napisał(a):a jakie buxy placa odrazu poza neobux na AP albo mBank

na mBank żaden, na AP wszystkie :idea:


- stasiorawicz - 19-09-2008 19:10

Dobra powiedzcie mi jakie buxy placa odrazu, i podajcie linki bede waszym poleconym jak chcecie tylko linki do buxow podajcie ^^


- makaj - 19-09-2008 19:11

W temacie nie można ;p


- Sniechu - 19-09-2008 19:12

RONIN napisał(a):Sniechu napisał/a:
RONIN, na pierwszym? Chyba na ostatnim skoro się czeka 8 miesięcy :-P . Najlepsze bux'y to jak dla mnie takie z automatycznymi wypłatami jak np. neobux. Polecam, jeśli jeszcze tam nie jesteś to zapisz się http://neobux.com lub w łańcuszku na forum.

naucz sie czytac ze zrozumieniem tego co czytasz.....
napisalem ze buxto jst na 1 miejscu pod wzgledem dlugosci czasu oczekiwania na wyplate - wlasnie majac na mysli to ze sie czeka tyle miesiecy

Sorka, mój błąd :idea:

Cytat:Mam wrażenie, że chyba większosć zaczynała od bux.to :-)

makaj, ja próbowałem zacząć od bux.to, ale nie przyszedł mi mail aktywacyjny i zacząłem od advercash'a.

Cytat:na mBank żaden, na AP wszystkie :idea:

krolu116, właśnie ostatnio pojawiło się też kilka nowych buxów, które płacą na PayPal. Dwa mi już wypłaciły :-P

krolu116 napisał(a):na mBank żaden

Tu się zgodzę.

makaj napisał(a):Automatycznie to Neobux i Buxout. Nie wiem jak Sandraclicks?

Sandraclicks też ma automatyczne, ale wypożyczyłem tam 10 refów za 3$ i słabo klikają, więc raczej bux nie okaże się hitem na miarę neobux.


Stasiorawicz - poszukaj sobie na forum. Znajdziesz rózne łańcuszki, zapisz się pod kimś a sam też zyskasz refa, albo zapisz się w jakimś refbacku i ktoś Ci zapłaci za klikanie.


- makaj - 19-09-2008 19:15

Akurat RONIN tu nie masz racji, bo w tym wypadku "pod względem długość" nie chodzi o to że coś jest długie. Może być długie albo krótki. Tak jak pod względem normalności nadal może być normalne albo nienormalne ;p
To bux wypłacający najszybciej opisałbyś jako: "na 1 miejscu pod wzgledem krótkości czasu oczekiwania na wyplate"?


- stasiorawicz - 19-09-2008 19:16

Dzieki panowie ^^ temat do kosza ^^