Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak skonfigurować tajemniczą małpkę.. (Greasemonkey) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+------ Dział: Poradniki ! (/Forum-Poradniki-14)
+------ Wątek: Jak skonfigurować tajemniczą małpkę.. (Greasemonkey) (/Temat-Jak-skonfigurowac-tajemnicza-malpke-Greasemonkey-2411)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Jak skonfigurować tajemniczą małpkę.. (Greasemonkey) - freemen11 - 27-02-2010 22:31

Ciekawe dlaczego dopiero teraz się ukazał poradnik;>? Nie można było przed Restockem?Smile

Módlcie się za Admina bo mu psp zabiorą jak się Lockerz połapie.Smile

P.S.
Program godny uwagi, ale ja tam wolę Autofilla który mi zadziałał oprócz kraju oczywiście, ale i kraj można szybciutko wybraćSmile.


RE: Jak skonfigurować tajemniczą małpkę.. (Greasemonkey) - Plomien - 27-02-2010 22:37

(27-02-2010 22:31)freemen11 napisał(a):  P.S.
Program godny uwagi, ale ja tam wolę Autofilla który mi zadziałał oprócz kraju oczywiście, ale i kraj można szybciutko wybraćSmile.

mi autofill wszystko wybrał Tongue nawet państwo

tylko Capthe musiałem przepisać Big Grin


RE: Jak skonfigurować tajemniczą małpkę.. (Greasemonkey) - Jeppers - 27-02-2010 22:49

Plomień , jeżeli autofill wypełnił Ci nawet państwo , mógłbyś wrzucić swoją regułę ?


RE: Jak skonfigurować tajemniczą małpkę.. (Greasemonkey) - Sony_st - 27-02-2010 23:40

ja poczekam aż będą w 100% potwierdzone dane czy banów za to nie ma Wink

przypinam się do pytania Jeppers'a


RE: Jak skonfigurować tajemniczą małpkę.. (Greasemonkey) - tactlessczak27 - 27-02-2010 23:54

Dobra ale nie napisałes czegos bo dodac te skrypty do firefoxa a tam trzeba jeszcze wejsc gdzies i dodac strony na ktoryh ma dzialac


RE: Jak skonfigurować tajemniczą małpkę.. (Greasemonkey) - MyBijacz - 28-02-2010 02:47

Jak chcecie się pośmiać z ludzi to wejdźcie w zakładkę "Nagrody" i tam w temat pt "Wasze Wygrane - Darmowy Restock !". Popatrzcie w prawy dolny róg mozilli, jest taka małpka, jak jest na kolorowo to jest włączona jak szara to wyłączona, 80 % ma włączoną i zamówioną dzięki temu nagrodę. Ale też mówią że nie da się wykryć tej Małpki i że tylko tak napisali na Hallway'u żeby ludzi nastraszyć i żeby go nie używali. Ja tam myślę że to prawda Tongue


RE: Jak skonfigurować tajemniczą małpkę.. (Greasemonkey) - Zythus - 28-02-2010 07:21

MyBijacz, bo praktycznie niemożliwe było zamówienie PSP itp. ręcznie Smile
No tak. Ja używałem, mogłem spokojnie zająć się obrazkiem, podczas gdy tam wszystko mi się wypełniło. Ale i tak do psp zabrakło 5 sekund.
Autofill podobni nie działał, wolałem nie ryzykować.
Podklejam do siebie Smile
Moze już nie będzie restocku ale...


RE: Jak skonfigurować tajemniczą małpkę.. (Greasemonkey) - QoorChuck - 28-02-2010 10:06

(28-02-2010 02:47)MyBijacz napisał(a):  Jak chcecie się pośmiać z ludzi to wejdźcie w zakładkę "Nagrody" i tam w temat pt "Wasze Wygrane - Darmowy Restock !". Popatrzcie w prawy dolny róg mozilli, jest taka małpka, jak jest na kolorowo to jest włączona jak szara to wyłączona, 80 % ma włączoną i zamówioną dzięki temu nagrodę. Ale też mówią że nie da się wykryć tej Małpki i że tylko tak napisali na Hallway'u żeby ludzi nastraszyć i żeby go nie używali. Ja tam myślę że to prawda Tongue

Dzięki, ze to zauważyłeś.

Screeny poszły do lockerz.


RE: Jak skonfigurować tajemniczą małpkę.. (Greasemonkey) - Leopard - 28-02-2010 10:23

(28-02-2010 10:06)QoorChuck napisał(a):  
(28-02-2010 02:47)MyBijacz napisał(a):  Jak chcecie się pośmiać z ludzi to wejdźcie w zakładkę "Nagrody" i tam w temat pt "Wasze Wygrane - Darmowy Restock !". Popatrzcie w prawy dolny róg mozilli, jest taka małpka, jak jest na kolorowo to jest włączona jak szara to wyłączona, 80 % ma włączoną i zamówioną dzięki temu nagrodę. Ale też mówią że nie da się wykryć tej Małpki i że tylko tak napisali na Hallway'u żeby ludzi nastraszyć i żeby go nie używali. Ja tam myślę że to prawda Tongue

Dzięki, ze to zauważyłeś.

Screeny poszły do lockerz.

QoorChuck ja to się chwilami zastanawiam, czy ty normalny jesteś 0.0. Zresztą widać po reputach...Smile

Żeby nie było offtop'u. Ja nie użyłem tej małpki, ale teraz żałuję, bo wygrałem tylko koszulkę :/. Bałem się i, i tak nic z tego nie mam.


RE: Jak skonfigurować tajemniczą małpkę.. (Greasemonkey) - Razer - 28-02-2010 10:57

(28-02-2010 02:47)MyBijacz napisał(a):  Popatrzcie w prawy dolny róg mozilli, jest taka małpka, jak jest na kolorowo to jest włączona jak szara to wyłączona, 80 % ma włączoną i zamówioną dzięki temu nagrodę.

Dlatego, iż właśnie wszyscy używali małpki...

No nie wiem, ja tam patrzyłem na zagr. forum to powiedzieli, iż małpka jest prosta do wykrycia, bo edytuje coś tam w linni wyboru kraju. Ja nie używałem.... Zobaczymy, gdyby 80% z userów dostanie bany, to zacznie się piekło na forach, FB.... A jak nie dostaną, to będzie niesprawiedliwe, gdyż napisali że skrypty są niedozwolone.