Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oskarżony Pogrebniak - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: Oskarżony Pogrebniak (/Temat-Oskarzony-Pogrebniak-24080)

Strony: 1 2 3 4 5 6


- RONIN - 26-08-2008 09:32

Pogrebniak napisał(a):nie posiadam konta w banku więc nie mogę wymienić kasy Undecided


i kolejna twoja zenujaca infantylna wymowka....
poczta jeszcze istnieje - odzialy bankow rowniez jakiz to problem wplacic pieniadze na czyjes konto bankowe poprzez poczte badz tez w oddziale jakiegos banku???
zyjemy w cywilizowanym rozwinietym swiecie i kraju - nie jest to jakis busz w afryce gdzie do najblizszego miasta gdzie jest telefon czy poczta trzeba jechac setki km.....




ludzie z tymi jego slowami wymowkami i tym co pisze to niechce krakac ale nie zdziwie sie jak wogole nie zobaczycie juz swoich pieniedzy tych ktore mu pozyczyliscie ani tez tych % ktore wraz z porzyczonymi kwotami mial wam oddac.....


- Pogrebniak - 26-08-2008 09:36

obecnie nie mam tyle ile pożyczyłem w gotówce, więc przekaz pocztowy odpada, może się niedługo wzbogacę to wtedy pogadamy :->
a na czyje niby konto miałbym wpłacić, co ??


- megorasz - 26-08-2008 09:39

to jeszcze tylko dla porządku dodam, że ja:

pożyczyłem: 3$
kiedy: 7.08
data zwrotu: 5 dni, czyli 12.08


- RONIN - 26-08-2008 09:42

Pogrebniak napisał(a):obecnie nie mam tyle ile pożyczyłem w gotówce, więc przekaz pocztowy odpada, może się niedługo wzbogacę to wtedy pogadamy :->
a na czyje niby konto miałbym wpłacić, co ??


zamiesc oferte temat na tym forum ze kupisz kase na ap za zl na polski bank - zamiesc taka kwote narazie na ile cie stac by kupic $ i napewno znajdzie sie ktos kto bedzie zainteresowany taka zamiana tyle ze po doswiadczeniach ludzi z toba nikt ci 1 pieniedzy nie wysle - dopiero jak na jego koncie bankowym znajda sie pieniadze od ciebie to wtedy ta osoba przekaze na twoje konto ap pieniadze i oddaj choc czesc swoich dlugow - swoimi dziecinnymi wymowkami pokazojesz nie to ze chcesz uregulowac swoje zobowiazania tylko ze masz w d.... to ze jak na dzien dzisiejszy oszukales ludzi i ze jestes winny im pieniadze i zamiast zrobic wszystko by je uregolowac to ty pelna olewka ....
no comment po prostu twojej osoby , twojego zachowania postepowania i podejscia do pewnych rzeczy.....


- Zcna - 26-08-2008 09:42

A np: na tych konto co im kase masz oddać tylko oddasz im w złotówkach po przeliczeniu myśle że sie nieobraża za taką forme oddania :-P


- Pogrebniak - 26-08-2008 09:45

RONIN, weź się nie wpie*dalaj w cudze sprawy, dobra ?? to nie twój biznes kiedy oddam i jak oddam :evil: , sam najlepiej wiem co mam zrobić, więc zamilcz w tym temacie :-P


- megorasz - 26-08-2008 09:47

czy ty naprawdę nie umiesz rozmawiać z ludźmi bez używania wulgaryzmów i obrażania ich?


- RONIN - 26-08-2008 09:48

Pogrebniak napisał(a):RONIN, weź się nie wpie*dalaj w cudze sprawy, dobra ?? to nie twój biznes kiedy oddam i jak oddam :evil: , sam najlepiej wiem co mam zrobić, więc zamilcz w tym temacie :-P


od tego jest forum by kazdy mogl wyrazic swoje zdanie i napisac opinie i nie zabronisz ani nie zakazesz tego mnie ani nikomu innemu

nie kazdy lubi wysluchac prawdy o swojej osobie i swoim postepowaniu i zachowaniu - nie raz prawda w oczy kole i tak jest w twoim przypadku - wyszukujesz infantylne wymowki , wijesz sie jak piskoz byle nie oddac kasy ludziom - mam nadzieje ze admin dotrzyma swojego slowa i terminu jaki wyznaczyl ci na zwrot ludziom pieniedzy - wtedy moze nauczysz sie pewnych rzeczy - ze slow i terminow sie dotrzymoje i skoro nie potrafisz ich dotrzymywac to nie porzyczaj
( a po doswiadczeniach z toba watpie by kiedykolwiek ktos jeszcze ci zaufal i odwazyl sie porzyczyc ci jakiekolwiek pieniadze)


- Pogrebniak - 26-08-2008 10:07

najpierw naucz się dobrze pisać po polsku nie pisze się porzyczaj tylko pożyczaj
to taka moja mała uwaga do ciebie :mrgreen:


- RONIN - 26-08-2008 10:12

Pogrebniak napisał(a):najpierw naucz się dobrze pisać po polsku nie pisze się porzyczaj tylko pożyczaj
to taka moja mała uwaga do ciebie :mrgreen:


i co dzieciaku brak argumentow ???
bo narazie na podane argumenty potrafisz wyzywac i obrazac oraz wyskakiwac z lekcja pisania .....( polonista bez szkoly sie znalazl hahahaha) oraz wynalezc infantylne wymowki - nic wiecej nie potrafisz....
wiesz nie wiem czy pan polonista bieze pod uwage fakt ze piszac szybko mozna robic bledy - bo ty oczywiscie ich nie robisz i to jest zbyt trudne pomyslec i wziasc pod uwage wszystkie opcje i rzeczy - takze polecam 1 pomyslec a pozniej komentowac