Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strowa WWW - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Strowa WWW (/Temat-Strowa-WWW-23790)

Strony: 1 2


- oscypek193 - 06-08-2008 22:06

Cytat:I jeżeli jesteś taki specjalista, to nie zakupisz sobie domeny?
Przecież dziś są promocję i jest to wydatek rzędu 12zł za pierwszy rok.
Tak, 12 zł a przedłużenie około 120zł. Póki co za mało zarobiłem w tym e-biznesie by jeszcze w niego doinwestowywać.

evolucja napisał(a):eśli ktoś chce mieć zawsze aktualną stronę, najlepiej zlecić wykonanie skryptu na zamówienie. Do tego nie jest potrzebny phpfusion, z którego wykorzystuje się tylko ułamek funkcji...

Ja podałem tylko przykład, propozycję jak można mieć stronę za friko
Cytat:Jeszcze jedno. Sam sobie zaprzeczasz mówiąc, że ważniejsze jest to aby znalazło Twoją stronę w wyszukiwarkach. A powiedz mi mój drogi, do czego służy właśnie pozycjonowanie ? :-).
Gość napisał(a):Chodzi o to, że tak ładnie piszesz, a Twój "portal" liczy 0 punktów.

Ma zero punktów by trzeba troszki poczekać. A co do samego pozycjonowania znajdzie się kilka stron które są wysoko w wynikach a PR jest niziutki. Weźmy stronę Mariox22'a. PR=1 a w wynikach jak np. FoxCash czy coś jest na ok. 2 miejscu

Gość napisał(a):I jeżeli jesteś taki specjalista
Nigdzie nie pisałem że jestem specjalistą :->

No ale widzę, że zaproponować coś, podać przykład jak można mieć tanio i nie najgorzej to już się coś nie podoba.


- Guest - 06-08-2008 23:11

Luzik ziomek, luzik :-).

Tylko to co napisałeś, to raczej nie jest na głowę tego gościa.
On chciałby gotowy portal, z którego ciągnąłby $.
Takie rzeczy to tylko w erze :-)


- oscypek193 - 06-08-2008 23:15

Gość napisał(a):Takie rzeczy to tylko w erze :-)
No tak, zapomniałem :->


- BizNET - 07-08-2008 08:03

PR nie ma żadnego wpływu czy jesteśmy wysoko w google czy nie ma nas w cale. Pozycja a PR to dwie inne rzeczy.


- kalisz1278 - 12-08-2008 16:13

Mam Lay pod EF i Css i Html + skrypt news. Jest w dział sprzedaż. Poszukaj w moich postach Wink


Strowa WWW - Killer - 29-07-2012 08:48

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.