Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wrażenie po 3 płatnych falach - LUTY RESTOCK - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Wrażenie po 3 płatnych falach - LUTY RESTOCK (/Temat-Wrazenie-po-3-platnych-falach-LUTY-RESTOCK-2310)

Strony: 1 2 3


RE: Wrażenie po 3 płatnych falach - LUTY RESTOCK - Valdar - 26-02-2010 13:40

Trzecia fala to byłą masakra, 20 min czekałam by cokolwiek się dobrze załadowało, a jak się załadowało to już produkt został wykupiony. Przynajmniej będę miał pamiątkową koszulkę którą jednak udało mi się zdobyć Smile Podejrzewam że w pierwszej były znacznie większe szanse na nagrodę.


RE: Wrażenie po 3 płatnych falach - LUTY RESTOCK - Kukiełka - 26-02-2010 13:50

Tandeta - tak ocenię 3cią fale .... z 10 minut ładowała się strona , a gdy chciałem coś zamówić to produkty już się skończyły


RE: Wrażenie po 3 płatnych falach - LUTY RESTOCK - Tech - 26-02-2010 14:07

No nie postarali się, zwłaszcza 3 fala. Mi tam się udało wbić chyba gdzieś 15-20min po czasie ;x


RE: Wrażenie po 3 płatnych falach - LUTY RESTOCK - damianowrz - 26-02-2010 14:29

mi dokladnie 14 minut ladowala sie strona. "ladowala" bo zaladowal sie jakis blad....
mogliby chociaz przeprosic. a nie place za fale a nawet nie daja mi szansy z niej skorzystac, pomijam fakt godziny bo to jakos mozna dostosowac, ale to co zrobili z 3 fala to przechodzi ludzkie pojecie. no i oczywiscie nie mogli zniesc fali krytyki jak po 4 minutach od 3 fali na facebooku pod newsem ze fala otwarta, bylo ponad 300 komentarzy typu fuck you lockerz itp, teraz usuneli wszystkie swoje wpisy z facebooka Wink


RE: Wrażenie po 3 płatnych falach - LUTY RESTOCK - piwo12345 - 26-02-2010 14:35

To całe lockerz to moim zdanie FAKE, zawsze jak są fale to albo sie nie da zalogowac, albo cos innego. Na koszulke czekam juz od miesiaca ponad i jak im pisze meile to raz pisza ze juz wyslali raz ze nie. Wczoraj jak wbilem na ostatnia fale to mi pisalo ze to nie moja fala, a zamawialem ta za 100PTZ i bylem o godz 4-5 FAKE FAKE FAKE NIEDAJCIE SIE NABIJAC W BUTELKE PONieWAZ ONI NA WASZYM LOGOWANIU TYLKO ZARABIAJA!!!!!!! A WAM NIC NIE DADZA A TE WSZYSTKIE FILMIKI NA LOCkERZ TO jEST FAKE RAz KOPERTA ZOLTA RAZ BIALA itd.. jest jeszcze wiele niuansow, powiem tylko kto jakby otrzymal za darmo jakas konsole bez jej rozpakowaywania zacza by odrazu krecic filmik kto by sienie powstrzymal??? FAKEEEEEEEE


RE: Wrażenie po 3 płatnych falach - LUTY RESTOCK - mariusz230594 - 26-02-2010 14:40

Też jeszcze nic nie dostałem ale poczekam na pełna wersje lockerz. Też się wk****łem po tych płatnych


RE: Wrażenie po 3 płatnych falach - LUTY RESTOCK - piwo12345 - 26-02-2010 14:42

wez daj spokoj dopoki mi koszulka nie przyjdzie to za H*ja nie uwierze w to g***o!!!!!!!FAKE FkAE FAKE


RE: Wrażenie po 3 płatnych falach - LUTY RESTOCK - BlaCk - 26-02-2010 14:56

jak chcialem przejsc do nagrod to musialem sie zalogowac ... tylko ze nie moglem ... chujnia!


RE: Wrażenie po 3 płatnych falach - LUTY RESTOCK - deepevil01 - 26-02-2010 15:06

no ja zmówiłem koszulkę odysa (dla dziewczyny) bo tylko to zostało mam zamiar opchnąć ją na allegro
jak myślicie ile może być warta?


RE: Wrażenie po 3 płatnych falach - LUTY RESTOCK - damianowrz - 26-02-2010 15:14

20-30 zl