Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Praca dorywczna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Praca dorywczna (/Temat-Praca-dorywczna-22758)

Strony: 1 2 3


- Nero1324 - 10-06-2008 23:02

Od 13 lat można pracować w pizzerii jako dostawca, ale trzeba mieć własny środek transportu (np.skuter) i oczywiście uprawnienia (karta motorowerowa). :-|


- audia4 - 11-06-2008 06:30

a ja ide na budowe xD będe miał 100zł dniówka Tongue


- mjs17 - 11-06-2008 08:30

pracy na lato masz dużo tylko trzeba trochę poszukać popytać się ja ogólnie jestem zatrudniony ale teraz przenoszę się też na budowlankę jak oczywiście wszystko wypali a stawki bardzo dobre bo za 1 nadgodzinę w weekendy to nawet po 20 zł podchodzi ale to dopiero od września

a co to tematu to proponuje zbierać tak jak już wcześniej było napisane czereśnie lub wiśnie bardzo dobrze płatne ale trochę męczone

wystarczy tylko poszukać a pracę na pewno znajdziesz jeden minus jest taki ze pracodawcy nie chętnie zatrudniają nieletnich bo wiadomo to jest praca na czarno bez ubezpieczenia itd więc dlatego pewnie te obawy ale poszukać zawsze można


- Zcna - 11-06-2008 12:23

Najlepiej na wakacje to iśc na budowe swego czasu tak robiłem teraz to w restauracji w swoim zawodzie w końcu . miałem chyba 15 lat jak pierwszy raz na budowe poszłem na pomocnika murarza było nas 2 pomocników i 2 murarzy na dniówke wychodziliśmy 60-70zł ale jeszcze wtedy zarobki były mniejsze na budowie nie jest ciężka praca fizycznie bo nanosisz tych pustaków zaprawy i leżysz czekasz aż murarze to wyrobią przeważnie szedłeś na 10 godzin a robiłeś 4 :-)


- audia4 - 11-06-2008 12:28

co prawda to prawda chyba że kopiesz fundament albo rów kanalizacyjny w gilinie i kamieniu to możesz się zaprać na śmierć :->


- Zcna - 11-06-2008 12:57

N 8-) ie mów o glinie o kamieniu pamiętam jakoś kopałem dół pod taras miało być 1,5m głęboki fajnie było do 50cm bo ziemia czarna póżniej glina i kamienie raczej kamcory całą dniówke we dwóch kopaliśmy


- audia4 - 11-06-2008 13:06

my we 3 osoby cały dzień kopaliśmy rów kanalizacyjny na głębokość 50cm a na długośc około 100m myślałem że zginę. Całe 100m gliny i kamienia. :mrgreen:


- travispl - 11-06-2008 13:17

kolega mi powiedział że ma załatwioną pracę w Makro :-? przy rozładunku tirów :mrgreen: Przecierz tam same ciężkie rzeczy niosą, a on mi powiedział że dają ci jakieś lekkie np. papier toaletowy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


- krzysiek349 - 11-06-2008 15:17

To ja też się wypowiem



Jestem troche materialiste ale i chętny do pracy.
Jak narazie to moge isc do truskawek (zbierać) ale okropnie plecy bolą :evil2:
Dziennie około 40-60zł w ciągu 6-8 godzin.

Chciałby jeszcze gdzieś zarobić ale nie wiem gdzie ;/
Mieszkam na wsi.Ma ktoś jakieś jeszcze propozycje?

Za niedługo jade do niemiec.Tam będe miał fuche.Zbieranie jagów....ale nie na ziemi tak jak u nas w polsce to tylko to są krzaczory po 2-3 metry a jagody to jak śliwki :->
Tam będe mógł zarobić dużo.Mam wybór albo zbieram na wage albo zbieram na godziny

Dziennie około: 70 euro(6-8 godzin)
Lub godziny: 5 euro za godzine


Ehh ale przedwyjazdem jeszcze chce tutaj pójść na pizze z kumplami,do kina i wogóle ...wiecie o co mi chodzi :-P hajs trzeba nazbierać


- rafki - 12-06-2008 14:38

najlepszy bezywysilkowy sposob to buxy etc, a inne sposoby - hm...
jagody, roznosznie ulotek.
to ostatnie jest ciekawe, bo jak pracodawca ci ufa, to daje ci ok. 3000 ulotek, masz isc tam i tam, w ile rozdasz tyle bedziesz mial kasy. najlepiej to jak porozdajesz w 3h, zarobilem za te 3h 100pln. lazilem z kolega po miescie wrzucalem do skrzynek, pod drzwi, do reki, za wyciraczki.... wszystko co sie dalo. i 100pln na osobe :-)
ofc na budowie moze baardzo duzo zarobic. wystarczy chec do szukania... ja w te wakacji ide, wuj mnie zatrudni na dach Big Grin
i bedzie ok. 10ojro na godzine.
8h x 10 = 80 na dzien
80 x [ok.] 4 = 320pln na dzien Big Grin
to tyle :-)